Calderon'a şok haber!

Calderon'a şok haber!
İspanyol ekibi Real Madrid'in eski başkanı Ramon Calderon yargılanacak...

Real Madrid Kulübü'nün eski başkanı Ramon Calderon'un, görevde olduğu dönemde sahtecilik yaptığı suçlamasıyla yargılanmasına karar verildi.

Madrid mahkemesi yargıcı Jose Santiago Torres Prieto, Calderon hakkındaki suçlamalara ilişkin olarak sunulan delillerin yeterli olduğuna kanaat getirdi ve davanın devamına karar verdi.

Real Madrid'de 2006-2009 yılları arasında başkanlık görevini yürüten Calderon, kulüp hesaplarında sahtecilik yapmak ve yetkisini aşarak kulüp kasasından harcama yapılmasına izin vermekle itham ediliyor. Suçlamalar arasında, bazı gazetecilerin harcamalarının kulüp tarafından karşılanması da yer alıyor. Davada sanık olarak Calderon dışında, onun yönetimi sırasında kulüpte çalışan Mariano Rodrgiuez de Barutell, İgnacio Horcajada ve Diego Martinez de yer alıyor.

2006'nın Temmuz ayında Real Madrid Kulübü'nde başkan olan Calderon, söz konusu genel kurula yabancı kişilerin sokulmasını sağlayıp, kendisi için sahte oy kullandırdığıyla ilgili basında çıkan haberlerden sonra 2009 yılının Ocak ayında istifa etmişti. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com