Çaldıkları muzu yerken yakalandılar

Çaldıkları muzu yerken yakalandılar
Adıyaman’da gece geç saatlerde bir market önünde bulunan meyve ve sebze tezgâhından karpuz ile muz çalan iki hırsız güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, hırsızlar, çaldıkları meyveleri yedikleri esnada polis tarafından yakalandı.

Edinilen bilgiye göre gece geç saatlerde Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü yakınlarında bir marketin önünde bulunan meyve ve sebze tezgahındaki, karpuz ile muzları çalmak isteyen iki şahıs önce marketin önüne gelerek çevreyi gözetledi.

Etrafı gözetledikten sonra marketin önünden birkaç defa gidip gelen hırsızlar daha sonra meyve ve sebze tezgahına yönelerek tezgah üzerinde bulunan örtüyü kaldırarak ilk başta muz çalarak marketin yan tarafında bulunan sokak içerisinde kaçtılar.

Çaldıkları eşyaları sokak içerisine bırakan her iki hırsız daha sonra meyve ve sebze tezgahına geldi. Örtü altına giren hırsız daha sonra meyveleri seçmeye başladı. Bir türlü meyveleri beğenmeyen hırsız daha sonra gözüne kestirdiği karpuzu alarak kaçtı.

Muz ve karpuzu yerken yakalandılar

Sokak içerisine kaçan her iki şahıs, çaldıkları muz ve karpuzu sokak içerisinde yedikleri esnada olay yeri yakınlarında devriye görevi yapan polis ekipleri şahıslardan şüphelenerek şahısları yakaladı. Yakalanan her iki şahıs polisler tarafından yakalandı. Hırsızların çaldığı meyveler markete teslim edildi. (IUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com