‘Çalınan Umutlar' Filmin Çekimleri Başladı

‘Çalınan Umutlar' Filmin Çekimleri Başladı
Van’da amatör olarak hazırlanan ‘Çalınan Umutlar’ adlı filmin çekimleri başladı

Van’da amatör olarak hazırlanan ‘Çalınan Umutlar’ adlı filmin çekimleri başladı.
Van Gölü sahilindeki Van Gölü Gazeteciler Cemiyeti (VGC) bahçesinde çekilen filmin ilk sahnelerine vatandaşlar ilgi gösterdi. Çekimler sonrasında film hakkında kısa bir açıklamada bulunan filmin yönetmeni, kameramanı, senaristi ve oyuncusu Orhan An, uzun bir aradan sonra tekrar Van’da bir film çekmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti. Kısıtlı imkanlarla çekilen filmde, sahte aşklar ve sahte dostluklarla kandırılan gençleri konu aldığını belirten An, “Film, çoğunlukla aile ve gençleri ilgilendiren bir konuyu anlatıyor. Filmde sahte aşklar ve sahte dostluklarla kandırılan gençlerin, organ mafyası tuzağına düşürülmeleri konu ediliyor. Ailelerin ve gençlerin ilgiyle izleyeceklerini umuyorum” dedi.
Van’da sanatla uğraşmanın zor olduğunu ifade eden An, “Van'da sanat adına bir şeyler yapmak çok zor. Amacımız gençlerimizi sanata yönlendirmek, sanat adına güzel şeyler yapabilmektir. Umuyorum bu film ile hedefimize ulaşmış olacağız" ifadelerini kullandı.
Başrollerini Enes Yeşilbaş ve Bilal Gedik’in oynadığı filmde 10 kişinin rol aldığını dile getiren An, “Kendi imkânlarımızla yaptığımız filmin maliyeti yaklaşık 150 bin TL. Ekim ayı sonunda çekimleri bitecek olan filmin beğenileceğini umuyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com