Çalışanlarına sigarayı bıraktırıyor

Çalışanlarına sigarayı bıraktırıyor
Temizlik işçileri ile esnafların elinde veya cebinde sigara paketi görünce hemen harekete geçen Zabıta Müdürü Demirel, nazının geçtiği tiryakilerin sigara paketlerine el koyuyor.

iryakilere her fırsatta sigaranın insan sağlığına verdiği zararları anlatan Demirel, bu örnek davranışı ile hemşerilerinden takdir topluyor.
 
Temizlik işçilerinin sabah ve öğle saatlerindeki içtimasında elinde veya cebinde sigara paketi gördüklerinin sigarasını alan Demirel, sigaranın zararlarını anlattıktan sonra tiryakiden sigarayı bırakma hususunda erkek sözü alıyor.

Erkek sözü aldıklarının bu güne kadar sözlerinde durduklarını ve tiryakiliği bıraktıklarını ifade eden Demirel, “Tiryaki verdiği erkek sözünün arkasında duruyor. Erkek sözü beynine yerleşen tiryaki sigarayı kolayca bırakıyor” dedi.

Son olarak temizlik işçilerinin öğle içtimasına katılan Demirel, zabıta memuru Muhittin Alyper Uzun cebinde gördüğü sigara paketine el koydu. Sigara bırakma hususunda Uzun'dan erkek sözü aldı.
 
Simav Zabıta Müdür Vekili Selahattin Demirel’in sigara bıraktırma hususunda başlattığı kampanyaya en büyük destek belediye temizlik işçilerinin eşlerinden geldi.
 
Demirel, sigarayı bırakan temizlik işçilerinin eşlerinin kendisine teşekküre geldiklerini kaydetti. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com