'Çalışıyorum ve mesudum'

'Çalışıyorum ve mesudum'
Bir film, bir de dizi projesiyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan ünlü model Tuğçe Kazaz, başarısının sırrını çok çalışmaya bağlıyor...

Ünlü model ve oyuncu Tuğçe Kazaz, Instyle dergisinden Pınar Çelikel’e konuştu, Sirkeci Garı’nın nostaljik atmosferinde poz verdi.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

İyi bir oyuncu olabilmek için önce kendini iyi anlaması gerektiğine inanan Kazaz, gelecek ay gösterime girecek olan ‘Uzun Hikâye’ filmi hem de yeni dizisi ‘Son Yaz’ ile izleyicinin kalbine girmeyi hedefliyor şu sıralar.

'BEN BU İŞTE YENİYİM'

Çekim sürecinin hayli keyifli ve heyecan verici olduğunu ifade eden Kazaz, “Karakteri yaratma sırasında zaman zaman endişeli, zaman zaman keşfettiğim ve ulaştığım nokta sebebiyle coşku dolu anlar yaşadım” diyor ve ekliyor: “Bir oyuncu için en zor dönemdeyim, karakteri yaratma süreci… Ben bu işte yeniyim. Dolayısıyla bir yandan temel oyunculuk eğitimim de yoğun bir şekilde devam ediyor. Çalışıyorum, çalışıyorum ve mesudum.” Bu esnada ustaları, bilim adamlarını, filozofları, edebiyatçıları anlamaya çalıştığını ifade eden Kazaz, dünya var oldukça insanlığa yol göstermek için ortaya çıkmış öğretileri anlamaya çalışıyorum” diyor.

Formunu korumak için özel bir çaba gösterdiğini söyleyen Kazaz, zihinsel sağlığına daha dikkat ediyor. Bunun için hayatına dahil ettiği üç şey ise şöyle: Yoga, tai chi ve nefes... (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com