“Çalışma önceliğimiz şu an panayır alanı”

“Çalışma önceliğimiz şu an panayır alanı”
Kütahya Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, çalışma önceliklerinin bu günlerde panayır alanı olduğunu söyledi.

Kütahya Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, çalışma önceliklerinin bu günlerde panayır alanı olduğunu söyledi. Panayır alanının yeniden düzenlenmesi için çalışmaların son hızla devam ettiğini söyleyen Başkan Karahan, “ Simav'ın her mahallesinin her caddesinin, her sokağının bizim gözümüzde yeri eşittir. Ancak ekiplerimiz bu günlerde çalışmalarını 26 Temmuz'da başlayıp 4 Ağustos tarihinde sona erecek 10 günlük Simav panayır alanında çevre düzenleme çalışmalarının yanı sıra yol, içme suyu, tuvalet ve gezinti yolları yapmakla meşgul” dedi.
300 yıldan bu yana geleneksel olarak devam eden Simav Panayırında bu yıl vatandaşlara çeşitli kolaylıklar sağlamak için yeni düzenlemeler yaptıklarını ifade eden Belediye Başkanı Kasım Karahan, bu yüzden de belediye ekiplerinin çalışmalarını geceli gündüzlü panayır alanında sürdürdüklerini söyledi.
Her yıl çeşitli kazalara sebebiyet veren kavşak düzenleme çalışmalarının da tamamlanma aşamasına geldiğini ifade eden Karahan, kavşağa yerleştirilen trafik lambalarının da panayır gelmeden hizmete alınacağını kaydetti.
Panayır alanındaki işyerleriyle ilgili ihalenin geçtiğimiz gün tamamlandığını dile getiren Karahan, belediye ekiplerinin vatandaşlara sorunsuz bir panayır hizmeti sunmak için çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com