Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Şanlıurfa'da:

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Şanlıurfada:
"Tarımda, ekonomide iyi gidiyoruz, barış huzur, kardeşlik, milli birlik ve beraberlik politikamız 16 aydır kanı ortadan kaldırdı, kini ortadan kaldırdı çok şükür ülkede barış, dostluk ve kardeşlik var"

ŞANLIURFA (AA) - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Tarımda, ekonomide iyi gidiyoruz, barış huzur, kardeşlik, milli birlik ve beraberlik politikamız 16 aydır kanı ortadan kaldırdı, kini ortadan kaldırdı çok şükür ülkede barış, dostluk ve kardeşlik var" dedi. 

Çelik, partisince Eyyübiye Mahallesi'nde düzenlenen mitingde, yerel seçimlerin barış ve kardeşlik havasında geçmesini dileyerek, sonuçların ülke için hayırlı olmasını temenni etti. AK Parti belediye başkan adaylarının kentin sorunlarını bildiğini ve göreve gelmeleri durumunda bu sıkıntıları gidereceklerini vurgulayan Çelik, yerel seçimlerde vatandaşların kendilerine destek vermesini istedi.

Göreve geldiklerinden itibaren Türkiye'de önemli atılımları gerçekleştirdiklerini anlatan Çelik, şunları kaydetti:

"Biz maaş ödeyemez durumda olan bir hükümetten bugün okula giden çocuklarımıza eğitim yardımı yapan, engellilere yardım yapan, evde bakım ücreti veren ve askere giden çocuğu olup da imkanı olmayan anneye maaş bağlayan bir hükümet noktasına geldik. Devletimiz sosyal devlet olarak bütün vatandaşlarımıza sahip çıkıyor, 18 yaşının altındaki bütün vatandaşlarımız sağlıktan bedava istifade ediyor. Bu imkanları çok şükür AK Parti sayesinde, Sayın Başbakanımızın dirayetli yönetimi sayesinde elde ettik. Tarımda, ekonomide iyi gidiyoruz, barış huzur, kardeşlik, milli birlik ve beraberlik politikamız 16 aydır kanı ortadan kaldırdı, kini ortadan kaldırdı çok şükür ülkede barış, dostluk ve kardeşlik var. Demek ki birileri rahatsız oldular Türkiye'nin ekonomik kalkınmasından, Türkiye'nin barışından rahatsız oldular, işte pazar akşamı siz öyle bir tokat atacaksınız ki illede AK Parti diyeceksiniz"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Şanlıurfa'ya güvendiğini ve 30 Mart Yerel Seçimleri'nde vatandaşların büyük bir oy oranıyla AK Parti 'ye destek vereceğine inandığını aktaran Çelik, AK Parti kadrolarının ayrımcı kadrolar olmadığını belirterek, ''Edirne'de, İzmir'de ne varsa Şanlıurfa'da Hakkari'de olması gerektiğini savunan kadrolardır. Oylarınızı hizmet verecek olan kadroya verin eş dost akraba ilişkisi çerçevesinde oylarınızı bölmeyin. 2011 yılında olduğu gibi güçlü bir şekilde bizi destekleyin ki bizim şevkimizi, çalışma azmimizi daha da güçlendirin, ondan sonra problemler bir bir çözülecek hiçbir endişeniz olmasın" diye konuştu.

Rakiplerinin koltuk için oy istediklerini belirten Çelik, kendilerinin ise hayatlarını millete adadığını sözlerine ekledi. 

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç de göreve gelmeleri durumunda Şanlıurfa'yı çok daha modern bir kente dönüştüreceklerini söyledi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com