Cami tuvaletinde altın dolu kese buldu!

Cami tuvaletinde altın dolu kese buldu!
Murat Eroğlu, cami tuvaletinde bulduğu altın dolu keseyi sahibine teslim ederek insanlığın ölmediğini gösterdi.
Adana'da Kozan'da bir işçi, cami tuvaletinde bulduğu kesedeki 3 bin 400 lira tutarındaki altın ile bir miktar parayı sahibine teslim etti.
 
ZABITAYA GİDEREK YARDIM İSTEDİ

TEDAŞ Kozan Başmühendisliği'nde işçi olarak çalışan Murat Eroğlu (40), Mahmutlu Mahallesi Mezarlık Camisi'nin tuvaletinde kese buldu. Fermuarlı keseyi açarak içine bakan Eroğlu, kesede çok sayıda altın ve 100 lira para ile bir vesikalık fotoğraf olduğunu gördü.
 
Eroğlu, kesenin sahibinin bulunması için belediye zabıta müdürlüğüne giderek yardım istedi. Zabıta memurları, keseden çıkan vesikalık fotoğrafın, belediyenin park ve bahçeler müdürlüğünde çalışan Yahya Özakçaoğlu'na ait olduğunu görünce, Özakçaoğlu'na telefonla ulaşarak müjdeli haberi verdi.
 
"İNSANLIK ÖLMEMİŞ"

Özakçaoğlu, Zabıta Müdürlüğü'nde bir araya geldiği Eroğlu'na teşekkür ederek, kesesini teslim aldı. Bir çocuk babası Özakçaoğlu, karısı Durdu'nun geçirdiği felç nedeniyle 7 yıldır yatağa bağlı yaşadığını ve gözlerinin görmediğini belirterek, "Keseyi namaz kılmak için gittiğim camide düşürmüşüm. Hiç fark etmemiştim. Kesedeki altınlar ve parayı eşimin tedavisinde ve kötü günümüzde kullanmak üzere güçlükle biriktirmiştim. Keseyi bularak teslim eden arkadaşımıza teşekkür ederim. Allah razı olsun, insanlık ölmemiş" dedi.
 
Murat Eroğlu ise "Allah haram para yedirmesin. Kesenin sahibi bulunup teslim edilince gönlüm rahatladı, üzerimden büyük bir yük kalktı" diye konuştu. (TOK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com