Can Ataklı'da Ulusal Kanal'da!

Can Ataklı'da Ulusal Kanal'da!
Ulusal Kanal transfer ataklarına devam ediyor. Şimdi de duayen gazeteci Can Ataklı kanalın kadrosuna katıldı.
Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Yener Güneş, usta gazeteci Can Ataklı’nın Ulusal Kanal ailesine katıldığını açıkladı. Can Ataklı 23 Eylül 2012 Pazartesi gününden itibaren, yorumu programıyla adlı programla Ulusal Kanal izleyicisi ile buluşacak.
 
Hafta içi her gün Ümit Zileli’nin sunacağı Ana Haber Bülteninden önce ekran karşısına çıkacak olan Ataklı, Türkiye’deki gelişmeleri değerlendirecek. Bugün gündem toplantısına katılan Can Ataklı, Ulusal Kanal haber merkezi ekibiyle ile beraber haberin mutfağındaki masasında çalışacak.
 
İlkokulu Balıkesir’de okuyan Can Ataklı, İstanbul Erkek Lisesinden sonra, İstanbul İktisadi ve Ticari ilimler Akademisi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler bölümünde okudu. Gazeteciliğe Vatan Gazetesinde 1976 senesinde başlayan Ataklı, Vatan, Günaydın, Tan, Sabah, Kanal 6, Habertürk TV, Star, Star TV ve Business Channel'da köşe yazarı, yayın koordinatörü, yazı işleri müdürü ve genel yayın yönetmenliği yaptı.
 
Can Ataklı Türkiye’de, Ana Haber Bülteninde habere yorum yapan ilk sunucu oldu. Can Ataklı 2006 yılının aralık ayından beri çalışmakta olduğu Vatan Gazetesi'nden 2013 yılının Temmuz ayında muhalif yazıları nedeniyle çıkarıldı.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com