"Caner'in üzerine oynanmaya..."

"Caner'in üzerine oynanmaya..."
Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Trabzonspor maçı sonrası konuştu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 1-1 berabere kaldıkları Trabzonspor maçı sonrası çok üzüntülüydü. Kocaman şöyle konuştu:

"Trabzon deplasmanına gelmeden önce alınan her puana değerli gözüyle bakıyorduk ama bu oyundan sonra, bu kadar fırsat yakaladıktan sonra üzerimizde iki puan kaybetmiş olmanın üzüntüsü var. Oyunun ilk yarısı tamamen ve tamamen istediğimiz şekilde geçti. Tamamen kontrolümüzde, dengeli bir oyundu. Golü de bulduk. İkinci yarı bunu sürdürmek amacındaydık ama golden sonra Caner'in anlamsız sarı kartı planlarımızı bozdu. Bu 'anlamsız' kelimesini hakem için söylemiyorum, pozisyonu görmedik çünkü. O sarı kart dengeleri değiştirdi. Caner'in üzerine oynanmaya başlandı. Bunu tribünler de yaptı."

"Oyunun ritmi geride olan takıma geçti. Özellikle belli bir bölüm Trabzon'un kalemizde eşitliği aradığı, bulduktan sonra da öne geçme fırsatını yakaladığı bir şekilde geçti. Böyle bir rakibe karşı ona yakın gol pozisyonu bulmak kolay değildi, bunu kolaylaştırdık ama atmayı başaramadık. Üzerimizde iki puan kaybetmenin üzüntüsü var."

Aykut Kocaman, Emre Belözoğlu'nun herhangi bir sakatlığı bulunmadığını, kadroda olmamasının nedeninin antrenör tercihi olduğunu söylerken, Alex'in sakatlığının ileri safhada olmadığını tahmin etmediklerini ama kesin durumu pazartesi sabahı öğreneceklerini belirtti. (EMK)

Kaynak : Sporx

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com