Canım, Öperim Bir Tane!..

Canım, Öperim Bir Tane!..
Hastalığı nedeniyle yerinden kalkamadığı iddia edilen Ergenekon tutuklusu Mehmet Haberal'a, Kanal B eski spikeri Ece Zereycan'ın gece yarısı yaptığı ziyaretin görüntüleri ortaya çıktı...

Aktifhaber.com'un haberi:

HASTA YATAĞINDA GECE ZİYARETÇİ KABULU

Ergenekon'un tutuklu sanıklarından Profesör Doktor Mehmet Haberal'ın sağlık sorunları sebebiyle tedavi gördüğü İstanbul Kardiyoloji Hastanesi'ne savcılık izni olmadan ziyaretçilerin geldiği iddia edilmişti.

Daha önce basına yansıyan "Haberal'a ilginç ziyaretçi" haberlerinin şimdi de şok görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüler, ilginç ziyaretçinin hastaneye gece saatlerinde geldiğini ortaya koyuyor.

Ziyaretçilerden Biri Kanal B Eski Spikeri...

Bir buçuk yılı aşkın bir süredir tedavi altında bulunan Haberal'a bu süreç zarfında savcılık izni olmadan bazı ziyaretçilerin geldiği basına yansıyan iddialar arasındaydı. Bu ziyaretçilerden birinin Haberal'ın sahibi olduğu Kanal B televizyonunun eski spikeri Ece Zereycan olduğu iddia edildi.

Tarih 17 Ağustos 2010. Görüntüde Zereycan olduğu iddia edilen kişi hasta ziyaretinin mümkün olmadığı bir saatteİstanbul Kardiyoloji Hastanesi'ne geliyor. Aynı kadın bir buçuk saat sonra gece 23.30 sıralarında hastaneden ayrılırken görüntüleniyor.

Ergenekon ek delil klasörlerine giren bir telefon kaydında da Mehmet Haberal ve Ece Zereycan arasında geçen bir konuşma yer alıyordu.

Haberal'ın doktorları soruşturuluyor

Profesör Doktor Mehmet Haberal, Ergenekon soruşturması kapsamında "Örgüt Kurmak ve Yönetmek" iddiasıyla 17 Nisan 2009 tarihinde tutuklanmıştı. Haberal, tutuklandığı günsağlık sorunları sebebiyle İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü'nde tedavi altına alındı ve halen tedavisi devam ediyor. Ancak Haberal'ın tedavi sürecine ilişkin ortaya çelişkili raporlar çıktı.

5 Doktorun İfadesine Başvuruldu...

Son olarak 5 uzmandoktor imzalı taburcu olabilir raporunun ortaya çıkmasıyla yeni bir soruşturma başlatıldı. Bu kapsamda Kardiyoloji Enstitüsü'nde aramalar yapılırken, 5 doktorun da ifadesi alındı.

ERGENEKON EK DELİL KLASÖRÜNE GİREN TELEFON KAYDI 

 

 

 

haberal_ecezereycan_tutanak.jpg

 HABERİN VİDEOSU

  

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com