Canımı yakanlar aldatılsın istedim!

Canımı yakanlar aldatılsın istedim!
Canımı yakan her kadın için şunu diledim; inşaallah bir gün sen de evlenir, evlat sahibi olur ve aldatılırsın!

Yeşim Salkım; Hakan Uzan'la evliyken, eşiyle ilişkisi olduğunu iddia ettiği Gülben Ergen'le ilgili konuştu: Canımı yakan her kadın için şunu diledim; inşallah bir gün sen de evlenir, evlat sahibi olur ve aldatılırsın!


21 yaşında Gizem ve Hakan Eratik'le olan evliliğinden Ada isminde iki kızı olan Yeşim Salkım; Kadınca dergisinden Oya Demirtok'a özel açıklamalar yaptı. Eşi Hakan Eratik ve kızlarıyla fotoğrafçı Oktay Bingöl'e özel pozlar da veren Salkım, erkekleri nikah masasına oturtmanın sırlarını, oyunculuk aşkını, ve nasıl bir eş olduğunu anlattı.


Evlilikte eğer sahteyseniz, bunu erkekler çok çabuk anlıyor. Ben hep sahici oldum. Hiçbir zaman sahte bir kadın olmadım. İnsanların hatalarını her zaman yüzlerine söyledim.


Kendimi çok iyi bir kadın ve anne olarak görüyorum. Aynı zamanda çok iyi bir dostum. Benim kız arkadaşlarım da çoktur.
Hiçbir zaman erkeklerin istediği gibi olmadım. Hep olduğum gibiyim, netim... Hani öyle, biriyle ilk tanıştığımda yemekler yapıp güzel görünmeye falan çalışmam. Yeri gelince en mükellef sofrayı hazırlarım, yeri geldiğinde de "Kalk bana bir su ver" derim...ÇOK CESUR BİR KADINIM


Hayatımın en çılgın döneminde Gizem'i dünyaya getirdim. O kadar büyük bir çılgınlıktı ki, babasıyla evlenmemeyi bile göze aldım. Çok cesurdum. Hâlâ da cesurum. Başıma gelen her şey cesaretimden geliyor.


Mantık dönemimde dinlenmek istedim, çünkü yorgundum. 16 yaşımdan 28 yaşıma kadar çalışmıştım. Birisinin bana sahip çıkmasını istedim. Ama o sahip çıkılma sürecinde de kayboldum. Kimsenin size sahip çıkmasına izin vermeyeceksiniz.
Duygu dönemimde de şu anki eşimi tanıdım. Gerçekten sabahlara kadar müzik dinlemeyi, flört etmeyi, el ele sahilde yürüyüp külahta dondurma yemeyi, rahat giyinmeyi özlemiştim.


Her kadının gördüğü gibi ben de şiddet gördüm. Ama benim o şiddete karşılık veren bir yapım var. Dövüşen bir yapıya sahibim. Şu anki eşim de bana kazara el kaldırmaya kalksın, anında cevabını alacaktır.OYUNCULUĞUM DAHA İYİ


Aldatılınca, aldatmayı hiç düşünmedim. Yapsam yapardım, yapmadım. Ama hakikaten aldatılmayı hak eden erkekler var. Ben kendime yakıştıramam. Aynada gördüğüm kadından nefret etmek istemedim.


Çok güzel giden bir evliliğim var. Hakan'a kadar yaşadığım her şeyi sanırım cımbızla seçmişim. Daha doğrusu mıknatıs gibi kendime çekmişim... Ama alnımıza bir şey yazılıyor ve bunu yaşıyorsunuz. Şu an çok mutluyum ve bu hayatı hak ettim. Ben her şeyi geçmişe gömdüm. 10 yıl önce sessizlik yemini ettim. Belki bir kitap yazarım.
Ben hiç kimseye durup dururken saldırmam. Ama ailemi, çocuklarımı hedef alırlarsa, canavara dönüşürüm.


Oyunculukta iddialıyım ama şarkıcılıkta değilim. Oyunculuğumun, şarkıcılığımdan iyi olduğunu düşünüyorum. Benim anlatmak istediğim çok şarkı var. Ama şarkıcılığı sevmiyorum...

İNŞALLAH BİR GÜN ALDATILIRSIN


Yeşim Salkım, "Hakan Uzan'la evliliğinizin içinde aldatılan bir kadın portresi çizildi. Ortaya atılan bir isim var; Gülben Ergen... Neler söyleyeceksiniz?" sorusuna şöyle yanıt verdi:


Güç olduğu zaman ve kadın bekarsa, insanın gözü kör olabilir. Orada ne yaşandı Allah bilir. Bilsem de söylemeyeceğim. Ama ona teşekkür ediyorum. Bazen baktığınızda her şerden bir hayır doğuyor. Üç senelik evliliğin bedelini ağır ödedim.
Bir gün onunla merhabalaştık. "Bir şey hissediyor musunuz?"derseniz, hissetmiyorum. Şu an bir ayrılık yaşıyor. Ben canımı yakan her kadın için şunu diledim: İnşallah bir gün evlenir, evlat sahibi olur ve aldatılır. Cennet, cehennem bu dünyada ve herkes ektiğini biçiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com