‘Canımız istedi, öldürdük’

‘Canımız istedi, öldürdük’
Amerika'da genç beyzbol oyncusunu öldüren gençlerİin ifadesi şok etti.

ABD'de yaşanan akılalmaz cinayet kan dondurdu. Genç beyzbol oyuncusu Christopher Lane'ni koşu yaparken acımasızca öldüren 3 genç ifadelerinde 'yapacak başka bir işleri olmadığı' için Lane'i öldürdüklerini söylediler.

ABD’nin Oklahama eyaletinde gerçekleşen cinayette yaşları 15,16 ve 17 olan üç Amerikalı genç koşu yapan beyzbol oyuncusu Christopher Lane vurduktan sonra olay yerinden arabayla kaçtı. Yere yığılan Lane’e ilk yardım müdahalesi yapılsa da, Avustralyalı oyuncu hayata döndürülemedi.

Çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameralarının da yardımıyla polis, kaçakları birkaç saat içinde tutukladı. Polis kayıtlarına göre katiller, ‘yapacak daha iyi bir şeyleri olmadığı için’ Lane’i öldürmeye karar verdi. Birini öldürmeye karar verdiklerini ancak Lane'i rastgele seçtiklerin söyleyen katiller 'Canımız istedi, öldürdük' şeklinde ifade verdi.

Mahkeme 15 yaşındaki James Edwards, 16 yaşındaki Chancey Luna ve 17 yaşındaki Michael Jones’un yetişkin birey kabul edilerek adam öldürme suçundan yargılanacaklarını açıkladı. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com