Canlı Bombayı Gördüm!

Canlı Bombayı Gördüm!
Taksim'teki bombalı saldırıda yaralanan ve bacağı kopma noktasına gelen Gülden Güngör hastane odasında konuştu..

Canlı bombayla karşı karşıya geldiğini ve patlama anında bacağını görmediğini söyleyen Güngör, canlı bombayı engelleyen polis memurunu ise kahraman ilan etti. İşte Taksim'i kana bulayan o korkutan terör olayının dehşet öyküsü;

Taksim'deki kanlı saldırıda yaralanarak hastaneye kaldırılan 24 yaşındaki Gülden Güngör yaşadıklarını anlattı. Fransa'da ailesiyle birlikte yaşayan ve Türkiye'ye kuaför malzemeleri almak için gelen genç kız dehşet dakikalarını anlattı. Babasıyla birlikte Taksim'e gelen ve alışveriş mağazalarını dolaşan Gülden Güngör Taksim meydanında yürürken babasıyla aralarında geçen diyalogları aktardı. Güngör, babasının Taksim meydanının çok karışık bir yer olduğunu ve kendisini buraya getirmek istemediğini söylerken, “Ben Taksim'e ilk kez geldim, beni Taksim'e götürmek istemiyordu. 'Burası çok karışık burada her olay olabilir' dedi sonra patlama oldu" diye konuştu.

"PATLAMA SONRASI AYAĞIMI GÖREMEDİM"

Bariyerlerin yakınında olduklarını söyleyen genç kız “ Daha sonra patlama oldu, ayağımı ben göremedim koptu sandım. Bombaya çok yakın olduğum için oldu. Fransa'dan gelmiştim babamla alışverişe gitmiştik. İki ameliyat geçirdim şimdi ayağım kurtuldu, şimdi iyiye gidiyor. Çarşamba günü Fransa'ya dönüyorum tedavim orada devam edecek. Ben iki senedir Türkiye'ye gelmedim annem gelirken inşallah bir şey olmaz demişti" dedi.

"CANLI BOMBAYI GÖRDÜM"

Bunu yaparken ellerine ne geçti, ne kazandılar insanları öldürerek mi bir şey kazanacaklar. Hiçbir zaman başarılı olamayacaklar başaramayacaklar benim ayağımı bile kopartamadılarö dedi. Bombacıyı gördüğünü söyleyen genç kız, “Bariyerin orada tartışıyorlardı canlı bombayı karşımdan geçerken gördüm bariyerlerde atlamaya çalışıyordu. Ülkemin kazanmasını istediğim için alışveriş malzemelerini buradan almak istedim" dedi.

"O POLİS KAHRAMAN İLAN ETTİ"

Gülden Güngör canlı bombayı engelleyen polis memuruna seslenerek, “polis ağabeyime çok teşekkür ederim onun sayesinde buradayım kahraman polis ağabeye çok teşekkür ederim" dedi. Saldırı sonrası sol bacağı kopma noktasına gelen ve iki ameliyat geçiren Gülden Güngör sağlık durumunun iyiye gittiğini söyledi.

Genç kızın annesi Ayşe Güngör kızının elini tutarak, “Hastaneye çok teşekkür ederim bizimle çok yakından ilgilendiler, çocuğumu kaybedebilirdim çok korktum. Olayı duyduğumda çok üzüldüm çok kötüydüm" dedi.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com