Canlı yayında gerçeği itiraf etti

Canlı yayında gerçeği itiraf etti
Eski IMF Başkanı Strauss-Kahn, temizlik görevlisine cinsel saldırıyla ilgili olarak ilk kez televizyonda konuştu: Beraber oldum, fakat zorlama veya şiddet uygulamadım

Cinsel yakınlık ahlaki zayıflık
ABD'nin New York kentinde kaldığı otelin temizlik görevlisine cinsel saldırı suçundan aklanan eski IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn (DSK), olaydan bu yana ilk kez dün akşam Fransız televizyonu TF1'de canlı yayına çıktı. Eski ekonomist, temizlik görevlisi Gineli Nafissatou Diallo'yla arasında geçen cinsel yakınlığı “ahlaki zayıflık” olarak nitelendirdi. 62 yaşındaki DSK, Diallo'yla beraber olduğunu fakat, iddia edildiği gibi hiçbir zorlama veya şiddet uygulamadığını açıkladı.

Medyadaki görüntülere üzüldüm
DSK, “Yaşadığımız, uygunsuz bir ilişkiden fazlasıydı. Eşim, çocuklarım, dostlarım ve değişim umudunu bana bağlayan Fransız halkına karşı işlenmiş bir hataydı. Zayıflıktan öte, ahlaki bir zayıflık, kabahatti. Pişmanım ve pişmanlığım bitecek gibi değil” diye konuştu. DSK, bu süreçte en çok medyada yer alan görüntü ve haberlerin kendisini derinden yaraladığını söyledi. 2003'te tecavüz girişiminde bulunduğunu öne sürerek kendisine dava açan Fransız gazeteci Tristane Banon'un iddiaları için ise “hayal ürünü” demekle yetindi.  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com