Canlı yayında görevden alındı, geri döndü!

Canlı yayında görevden alındı, geri döndü!
Bank Asya 1. Lig takımlarından Sakaryaspor'da bir süre önce canlı yayında görevden alınan Şaban Yıldırım, yeni yönetimin göreve gelmesinin ardından tekrar takımın başına getirildi.

Kulüp binasında bir basın toplantısı düzenleyen Sakaryaspor yönetimi, Şaban Yıldırım'ı tekrar takımın başına getirdiklerini söyledi. Kulüp adına konuşan Başkan Erdal Taşkın, göreve gelmelerinin ardından kendilerini en çok zorlayan konunun teknik direktörlük olduğunu ifade ederek, yaptıkları görüşmeler neticesinde takımın başına tekrar Şaban Yıldırım'ı getirmeyi uygun bulduklarını söyledi.

Kısa bir süre takımdan ayrı kaldıktan sonra yeniden teknik direktörlük koltuğuna oturan Şaban Yıldırım kimseye kırgın olmadığını belirterek, "Yaşadıklarımdan dolayı kimseye üzgün ya da kırgın değilim. Şu anda önümüze bakmak gerek. Bu takımın ciddi bir potansiyeli var. Tren henüz kaçmış değil. Şehrin desteğini arkamıza alarak, Geçtiğimiz sezon yaptığımız planlara kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.

Başkan Taşkın ayrıca bir süredir devam eden sponsorluk görüşmelerinden olumlu sonuç beklediklerini ve takımın transfer yasağını büyük ihtimalle kaldıracaklarını sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com