Canlı Yayında Hakaret Şov!

Canlı Yayında Hakaret Şov!
Açığa alınan 3 generalin tartışıldığı Tarafsız Bölge'de konuklar birbirlerine girdi. Hakaretleri durduramayan Ahmet Hakan programı apar topar bitirdi..

Hakaretlerin havada uçuştuğu programda Ahmet Hakan bir türlü araya girmeyince programada tansiyon yükseldi.

Zileli'nin Sözleri Ortalığı Karıştırdı

Cumhuriyet yazarı Ümit Zileli ile emekli Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Ahmet Gündel'in tutuklu süreleri konusunda başlayan tartışmaları bir anda tansiyonu yükseltti. İkili arasında bir söz düellosu yaşandı. Hatta ara sıra hakarete varacak söylemlerde bulunuldu. Zileli ''Sizin söylemlerinizi şiddetle reddediyorum. Sizinle konuşmayı reddediyorum. Bu söylemler sizin gradonuzu ortaya koyuyor. Bu kadar orta yolcu olmak hiçbir şey söylememektir. Sizinle ben şu programa çıktığım için utanç duyuyorum'' şeklinde başlayan tartışma stüdyoyu karıştırdı.

Hakaretler Havada Uçuştu

Tartışmaya dahil olan Çetin Doğan'ın avukatı Celal Ülgen tansiyonu daha da yükseltti. Emekli Savcı Gündel istene cevapları bir türlü vermemesi ve sürekli yaftalamalarda bulunması Ülgen'i daha da çok sinirlendirdi. ''Yazıklar olsun size'' sözleri ile birbirlerine sözlü saldırıda bulundular. Gündel bunun üzerine ''Sizin hukukçuluğunuzdan ben kuşkuluyum'' ifadesi ile sert çıkıştı anacak Ülgen ''Onu mahkemede hesaplaşırız sizinle'' şeklinde kapıştılar. İkili arsında çıkan tartışma daha da sert sözlere sahne oldu.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!


Ahmet Hakan Programı Apar Topar Bitirdi

Hakaretlerin çoğalması üzerine Ahmet Hakan araya girdi. Ahmet Hakan ''Biraz üslubumuza dikkat edelim lütfen'' şeklinde uyarsa da başarılı olamayan Hakan ''Biz bu programı burada bitirelim o zaman'' diyerek canlı yayını apar topar kesti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com