Canlı yayında kavga!

Canlı yayında kavga!
Kütahyalı öyle bir laf etti ki Adnan Oktar çileden çıktı!

"Adalet Masası" programına Rasim Ozan Kütahyalı ve Adnan Oktar arasındaki kavga damgasını vurdu. Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan ve Adnan Oktar'ın konuk olduğu 'Adalet Masası' programında Oktar ile Kütahyalı birbirine girdi.
Beyaz Tv ekranlarında yaşanan Adnan Oktar-Rasim Ozan Kütahyalı kavgası tozu dumana kattı.
 
Mehdi müzik çalıp oynar mı?
 
Canlı yayında Rasim Ozan Kütahyalı'nın sorduğu "Mehdi müzik çalıp oynar mı?" sorusu karşısında sinirlenirken, Rasim Ozan'ın "Mehdi kendi topluluğu arasında bacılar, motorlar cariyeler ayrımı yapıyor mu" şeklindeki sorusu karşısında ise adeta çılgına döndü.
 
Ağzını topla,terbiyesizlik etme
 
Rasim Ozan'ın sorularına cevap vermekte zorlanan Adnan Oktar 'Ağzını topla terbiyesizlik etme.'O işleri sen daha iyi bilirsin, kurnazlık yapma. Ağzını topla bana düzgün soru sor' sözleriyle Rasim Ozan'a tepki gösterdi.
 
Canlı yayından aldı
 
Rasim Ozan Kütahyalı'nın'Bu programda kendi propagandanızı yapmanıza izin vermem, istediğimiz soruyu soramayacaksak olmaz bu iş' demesiyle gerilen ipler karşılıklı restleşmeye vardı.Yaşanan bu olaylardan sonra Kütahyalı rejiye, Adnan Oktar'ı canlı yayından alması talimatını verdi.
 
Paranoyaya kapılmış
 
Rasim Ozan Kütahyalı, gergin yaşanan dakikaların ardından ise şu açıklamayı yaptı:
"Adnan Oktar yayını sabote edip provoke etmeye kalkıştı. Fakat istediğimiz sorular sorulmayacak ve kendisi istediği gibi propaganda yapacaksa böyle olmaz. İnşallahlar ve maşallahlarla devam etsin. Yapacak bir şey yok. Bütün o yaşananları anlatmak istemiyor. Halbuki ben bu soruları hesap sorar gibi sormak istemiyorum ancak o bir paranoyaya kapılmış. Haksızlığın karşısındayız ama bu böyle olmaz."
 
Ağız dolusu hakaret
 
Canlı yayında alınan Adnan Oktar ise Rasim Ozan'a kendi televizyonundan yanıt verdi. Rasim Ozan'a ağır hakaretler içeren sözler söyleyen Adnan Oktar'a Twitter'da tepki yağdı. (SAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com