Canlı yayında 'koşu' kavgası !

Canlı yayında 'koşu' kavgası !
Ekrem canlı yayında, 'Mücadele etmezseniz kazanamazsınız' dedi… Fernandes ise Ekrem'e, 'Akıllı işler yapmak için akıllı koşmak gerekir' diyerek sert bir cevap verdi.


Kaybedilen Kayseri maçından sonra Ekrem Dağ, LigTV muhabirinin 'Mağlubiyeti neye bağlıyorsun?' sorusuna, 'Kayserispor'u tebrik etmek lazım. 3 puan almak istiyorduk ama olmadı. Mücadele etmeden maç kazanılmıyor. Rakip 2-0 aldı ve hak ettiler galibiyeti. Problem ne bilmiyorum ama mücadele etmeyen futbolcu eksik kalıyor. Mücadele etmeyen futbolcular az bulunuyor. Kontradan gol yiyoruz. Bir takım oyunu bu; nasıl ben de atağa çıkıyorsam, forvet de savunma yapacak' diye cevap verdi.

Ekrem'in açıklamasından sonra röportaj alanına Fernandes geldi. Portekizli oyuncuya Ekrem'in sözleri soruldu. Fernandes'in cevabı ise Ekrem'e adeta tokat gibiydi. Fernandes, 'Sadece koşmak, devamlı koşmak bir şey getirmiyor, aynı zamanda akıllı oynamak da lazım. Neyi yaptığını bilmeniz, bazı şeyleri kontrol atlına almanız lazım. Bunu yapmazsanız sıkıntı oluyor. Yani neyi nerde, ne zaman yapmanız gerektiğini bilmelisiniz'dedi. Ekrem'in öndeki oyuncular koşmuyor eleştirisini cevapladı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com