Canlı Yayında Kurşun Döktürdüler!

Canlı Yayında Kurşun Döktürdüler!
Yerel bir televizyon stüdyosunda yere bağdaş kurmuş oturan üç sunucu, piknik tüpü üzerinde elindeki kepçe içinde kurşun eriten kadından ne bekliyor?

 Adana'da yayın yapan yerelAkdeniz Televizyonu'nun sabah kuşağında yayınlanan 'Akdeniz'de Sabah' programının yorumcuları, başlarına gelen olayların ardından canlı yayında kurşun döktürdü.

Kentin en çok izlenen programlarından biri olan yerel 'Akdeniz'de Sabah' isimli programda canlı yayında ilginç bir olay yaşandı.

Gazeteciler Aytekin Gezici, Armağan Kabaklı ve Coşkun Aktaş'ın hazırlayıp sunduğu ve gazete haberlerinin yorumlandığı sabah kuşağı programında, başlarına gelen aksiliklerden bıkan üç gazeteci stüdyoya davet ettirdikleri bir kadına kurşun döktürdü.

Üç gazetecinin sabah 7.30 ile 9.30 arasında canlı olarak günün haberlerini değerlendirdikleri programda başlarına gelen aksilikleri nazara bağlayarak kurşun döktürmesi ekranda ilginç görüntülerin oluşmasına neden oldu.

Yere bağdaş kurup oturan Gezici, Kabaklı ve Aktaş, piknik tüpü ile kurşun eritilirken bu işi yapacak olan misafirleri ile uzun bir de sohbet yaptılar.

İŞTE O ANLAR...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com