CANLI YAYINDA MEYDAN OKUDU!

CANLI YAYINDA MEYDAN OKUDU!
MÖSYÖ kitabının yazarı Mehmet Baransu bu kitabı neden yazdı? Hanefi Avcı Baransu'nun teybini neden kırdı? Baransu, Soner Yalçın'a neden meydan okudu?..

MÖSYÖ kitabının yazarı Mehmet Baransu bu kitabı neden yazdı? Hanefi Avcı Baransu'nun teybini neden kırdı? Baransu, Soner Yalçın'a neden meydan okudu?

Yiğit Bulut'un Sansürsüz programının konukları arasında yer alan Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu, yeni çıkan kitabı MÖSYÖ'yü neden yazdığını anlattı. Hanefi Avcı'nın yazdığı kitapta yer alan iddialara karşın hiç bir belgenin olmaldığını belirten Baransu, kendisi ile yaptığı röportajda kendisinden belge istediğini ancak belge veremediğini söyledi. Röportaj sırasında Hanefi Avcı'nın gerildiğini belirten Baransu, kayıt aldığı teybin Hanefi Avcı tarafından kırıldığını iddia etti.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN>>>

Hanefi Avcı'nın kendisinden rahatsız olduğunu savunan Baransu, Avcı'nın bir internet sitesi üzerinden kendisinin ortaya attığı iddiaları çürütmek için kendisini hedef aldığını söyledi.

Baransu, Hanefi Avcı'nın kendisini hedef alması ve üste çıkma çabası içinde olması üzerine Avcı ile ilgili araştırmalarına ağırlık verdiğini ve bu kitabın bu araştırmalar sonucunda çıktığını açıkladı.

Öte yandan Mehmet Baransu, kendisini Fethullahçı olarak ilan eden Soner Yalçın'a da meydan okudu:


"Bu soruya cevap vermekten gerçekten yoruldum. Fethullahçı olup olmamam önemli değil. Bu da bir operasyonun parçası. Bunu ortaya atanı da biliyorum. Açıklıyorum; ya ben gazeteciliği bırakıcam, ya da onlar. Ben o arkadaşların geçmişte nasıl yalan bilgiler verdiklerini biliyorum. Kim o, onu da söyleyeyim. Soner Yalçın."

Soner Yalçın'ın yazdığı kitapta belgesiz, yalan iddialara yer verdiğini iddia eden Mehmet Baransu, kitabındaki iddialardan bazılarına yer verdi ve 'Bu iddialarını ispatlasın, ben gazeteciliği bırakırım' dedi.

Moral Haber

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com