Canlı yayında Serdar Turgut'lu masturbasyon muhabbeti

Canlı yayında Serdar Turgut'lu masturbasyon muhabbeti
Programlarıyla dalga geçen gazeteci yazar Serdar Turgut'u canlı yayında topa tuttular.

Beyaz TV'de moderatörlüğünü Latif Şimşek'in yaptığı Rasim Ozan Kütahyalı ve Ümit Zileli'nin yorumculuk yaptığı Dinamit'in gündeminde bu hafta Serdar Turgut vardı.

Geçtiğimiz günlerdeki köşe yazısında "Smackdown yerine Dinamit'i izliyorum" diyen Habertürk gazetesi yazarı Serdar Turgut'a Dinamit ekibinden çok ağır cevaplar geldi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN!

"PENİS YAZARI"NA AĞIR SÖZLER

"Türkiye'nin penis yazarı" olarak tanınan gazeteci yazar Serdar Turgut'un Dinamit programı hakkındaki alaycı ifadelerine, program ekibinden oldukça sert yanıtlar geldi.

Serdar Turgut'un geçmişteki +18'lik yazıları ve köylüleri aşağılayan yazıları mercek altına alınırken program yorumcuları ve moderatörün Serdar Turgut hakkında söyledikleri ağır sözler ve "masturbasyon" muhabbeti programa damgasını vurdu.

"POPOSUNU AVUÇLAYACAK KİMSE YOK BURADA"

Programın moderatörü Latif Şimşek Serdar Turgut'a sert tepki verirken, yazarın "Popomu avuçladılar" yazısından yola çıkarak "Onun poposunu avuçlayacak kimse yok burada." dedi.

"PARA VERİRSEK BAĞLANIR"

Latif Şimşek, cevap hakkını kullanması için Serdar Turgut'a canlı yayına bağlanma daveti yapsa da, Turgut'un bu isteği reddettiği öğrenildi. Bunun üzerine Rasim Ozan Kütahyalı Latif Şimşek'e dönerek "Para verirsek bağlanır" dedi. Moderatör Şimşek ise "Tamam yayına bağlansın 5 milyar vereyim. Çünkü söyleyeceğim çok şey var" dedi.

"FAALİYET OLMAYINCA DİLİNE VURUYOR"

Rasim Ozan Kütahyalı'da Serdar Turgut'a tepki gösterdi ve "köpeğine masturbasyon yaptıran" Serdar Turgut'u alaycı bir tavırla eleştirdi. Serdar Turgut'un yazdığı masturbasyon yazısını hatırlatan Kütahyalı "Faaliyet olmayınca, diline vuruyor" ifadelerini kullandı.

"YÜZÜNDE MEYMENET YOK"

Kütahyalı "Bu yazıları Fatih Altaylı da yazdırıyor olabilir. Çünkü bunların aklı pisliğe işliyor. Yüzünde de meymenet yok" diye konuştu.

"DİKKATE ALINACAK BİRİ DEĞİL"

Ümit Zileli'de Serdar Turgut'a tepki göstererek, Serdar Turgut'un dikkate alınacak bir yazar olmadığına dikkat çekerek, Serdar Turgut'a geniş yer vermenin, hatta konuşulmasının bile anlamsız olduğunu söyledi.

CANLI YAYINDA MASTURBASYON MUHABBETİ

Rasim Ozan Kütahyalı, Serdar Turgut'un köpeğine nasıl masturbasyon yaptırdığını merak ederken "Köpeğine eldiven takıp, masturbasyon yaptırmak nasıl oluyor yahu? Zaten şu kadarcık bir şey" dedi. Latif Şimşek ise "O köpeğine bağlı. Bir tane kangal varsa evinde.." cevabını verince Rasim Ozan Kütahyalı kahkaha krizine girdi. Ümit Zileli'nin bunun doğal olduğunu ve bu işlemin atlara da yapıldığını söylemesi üzerine Rasim Ozan iyice koptu. Latif Şimşek bu gibi belgesellerin Discovery kanalında yayınlandığını söyleyince Rasim Ozan, "Discovery'de var mı öyle ata masturbasyon belgeselleri" stüdyoda bulunan görevliler de gülme krizine girdi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Zaman kara manşetle çıktı!15 Aralık 2014 Pazartesi 10:38
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com