Canlı yayında tuvalet muhabbeti şaşırttı!

Canlı yayında tuvalet muhabbeti şaşırttı!
Uzun bir süredir televizyon programı yapmayan Okan Bayülgen, Ağustos ayında Show TV ile anlaşmasının ardından bugün aynı kanalda program yapmaya başlayan Gülben Ergen'e konuk oldu.
Show TV ekranlarında Gülben Ergen’in sunumu ile hafta içi her gün yayınlanacak olan Gülben programının ilk konukları Yaşam ve Detoks uzmanı Gül Kaynak ile Okan Bayülgen idi. Okan Bayülgen rahat tavırları ile yine ekranları başındakileri kırdı geçirdi. 
 
Show TV ile Ağustos ayı sonunda anlaşan Bayülgen bir seyircinin sorusu üzerine “Çarşamba, Perşembe, Cuma geceleri televizyoncunun gündeme duyarlı olduğu programlar yapacağız. Cumartesi gecelerini eğlenceli konulara ayıracağız.”dedi. 
 
GÜL KAYNAK'I Tİ'YE ALDI
 
Okan Bayülgen Yaşam ve Detoks uzmanı Gül Kaynak’ın mevsim geçişi için hazırladığı pembe detoks karışımını ti’ye aldı. Tuvalete çıkamama sorununun büyük bir sorun olduğunu anlatan Kaynak dönüp Bayülgen'e en son ne zaman tuvalete çıktığını sorunca olanlar oldu. Bayülgen programda heyecandan kelimeleri birbirine karıştıran Kaynak'ın üzerine fazlasıyla gitti. Şakalar Kaynak’ın yüzünün düşmesine neden oldu.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com