Canlı yayında yavşak tepkisi

Canlı yayında yavşak tepkisi
Canlı yayında Balçiçek İlter'i zorlayan yavşak krizi!

Ünlü Yönetmen Zeki Demirkubuz, Söz Sende'de Balçiçek İlter'e yine çok tartışılacak açıklamalarda bulundu.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN...

Habertürk ekranlarında Balçiçek İlter'in konuğu olan ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz, hem Beşiktaş aşkını anlattı hem de aldığı eleştirilere yanıt verdi.

Sigarayı bırakmak sınanma açısıdan çok güzel bir deneyimdi

Sigarayı bırakma sürecini yorumlayan Demirkubuz, "sigara dışında hayatımda hiç bir bağımlılık yaşamadım. İnsanın kendini ve inadını sınaması açısından çok güzel deneyim oldu" dedi. Sigarayı bırakmasının öfkeli olmasıyla ilgisi olup olmadığı sorusuna yanıt veren Demirkubuz şöyle devam etti:

Canlı yayında İlter'i zorlayan yavşak krizi!

Kendi yaşam felsefesini anlatan Demirkubuz, Balçiçek İlter'in "ama hayat ikiyüzlülük üzerine kurulu" demesi üzerine "ama ben öyle biri değilim, Zaten bütün yavşakların bahanesi budur." diyerek yanıt verdi. İlter'in toparlamaya çalıştığı diyalog programa damgasını vurdu.

"Sigarasız da öfkeli olabilirsiniz. Önemli olan öfkeli olduğunuzu kabül etmeniz, o zaman doğru bir denge kurabilirsiniz. Ben aslında öfkeli biri denilemez. Çünkü öfkeli olduğum konuların hiç biri benim kişisel çıkarlarımla ilgili değil. Mesela en yakın arkadaşım artık görüşmeyelim dese, karım bırakıp gitse anlar ve kabül ederim. Ama beni öfkelendiren şey kişisel hayatımla ilgili değil. Mesela ulviyet düşmanları var ya buna çok öfke duyuyorum. Yoksa kişisel olarak bana her türlü zarar verilebilir, veriliyor da. Hayat iki yüzlülük üzerine kurulu olabilir belki, öyle olabilir. Ama ben öyle biri değilim. Ben varoluşumu ve insanların varoluşuna dürüstlük fedakarlık ve mertlik üzerinden kurmaya çalışan biriyim. Zaten bütün yavşakların bahanesi budur. Hayat böyle derler, ben de böyleyim o zaman. O nedenle bu bir argüman olamaz."(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com