Çapa : "Soner ve Yasin..."

Çapa : "Soner ve Yasin..."
Gençlerbirliği teknik direktörü Fuat Çapa, önemli açıklamalar yaptı.

SANSÜRSÜZHABER - Spor Toto Süper Lig'de bu sezon ortaya koyduğu performansla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Gençlerbirliği'nin teknik direktörü Fuat Çapa, sansursuzhaber'e çok özel açıklamalar yaptı.

"ÇOK ZORLU BİR PERİYODA GİRDİK"

Önümüzdeki haftalarda çok kritik maçlar oynayacak olan Gençlerbirliği'nin başarılı çalıştırıcısı Çapa, "Çok zorlu bir periyoda girdik. Önümüzdeki takımların nasıl oynadıklarını ve hedeflerini biliyoruz. Camiaların büyüklüğüne göre bazı şeyleri değerlendirirseniz, kendinizi sıkıntıya sokarsınız. Bakıldığında ilk devre de böyle bir periyot vardı. Ama başarılı maçlar çıkardık. Yine alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum" dedi.

"MİLLİ TAKIM'A GİDECEK OYUNCULARIN SAYISININ ARTACAĞINA İNANIYORUM"

Gençlerbirliği'nde Milli takıma seçilen futbolcuların kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Çapa, "Çok mutluyuz. Sportif anlamda hedeflerimiz vardı. Gençlerbirliği'ni en üst sıralarda görmek istiyorduk. Amacımız sadece Gençlerbirliği'nin başarısı değildi. Milli takımlara da oyuncular verebilmekti. Ben, milli takıma çağrılan futbolcuların sayısının artacağına inanıyorum. Önemli olan hem Gençlerbirliği'ni iyi noktalara taşıyabilmek, hem de milli takıma oyuncular verebilmek" diye konuştu.

"SONER VE YASİN GELECEK SEZON DA BURADA OLACAK"

Soner Aydoğdu ve Yasin Öztekin'in Gençlerbirliği'nin sözleşmeli futbolcusu olduğunu belirten Çapa, "Kamuoyunda bazı yanlış anlaşılmalar var. Yasin ve Soner'in sözleşmeleri devam ediyor. Yönetimimiz bu oyuncularımızın var olan sözleşmelerinde bir iyileştirme yapıp, sözleşme süresini uzatmayı planlıyor. Bunun da en kısa sürede gerçekleşeceğini düşünüyorum. Gelecek sezonda da bu futbolcularımız burada olacaklar" dedi.

"İLHAN CAVCAV İLE GELECEK SEZONUN PLANLAMALARINI YAPIYORUZ"

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Çapa, kendi durumuyla ilgili olarak ise, "Başkanımız İlhan Cavcav ile uzun süredir görüşüyoruz. Biz önümüzdeki sezonun da planlamalarını yapıyoruz. Kısa vadede ve uzun vadede ihtiyacımız olan oyuncuları kadromuza kattık. A2 takımdan da oyuncularımız var. Biz bu seneyi değil, gelecek seneyi de düşünerek bir planlama yapıyoruz. Başkanımız İlhan beyle yaptığımız konuşmalarda, görüşmelerde iki tarafın da memnun olduğunu söyleyebilirim. Sözleşme imzalamak formalite. Hedefimiz ; sadece bu yılı değil, geleceği de kurtarabilmek" diyerek sözlerini noktaladı.

Haber : Emrah KARALİNÇ

Yasal Uyarı : Bu haber, sansursuzhaber.com'un özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kullanılması halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com