Carolin'den Müthiş İcat!

Carolin'den Müthiş İcat!
Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin 'Carolin'i Alman oyuncu Wilma Elles mucit çıktı. Çorbayı kendi kendine kıvama getiren tencere...

Çorbayı kendi kendine karıştıran 'Çorba Jakuzisi' adını verdiği tencere icat etti ve patentini almak için Almanya'da başvuru yaptı.

10 DAKİKA KARIŞTIRACAK

'Kötü kadın Carolin'den Prof. Zihni Sinir'i kıskandıracak proje! Habertürk'ün haberine göre, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Ali Kaptan'ın ailesini karıştıran Carolin rolüyle Türkiye'de yıldız olan Alman oyuncu Wilma Elles, çorbayı kıvama gelmesi için kaynayıncaya kadar yaklaşık 10 dakika kendi kendine karıştıran tencere icat etti. İcadına 'Çorba Jakuzisi' adını veren Elles, patentini almak için de Almanya'da yetkili makamlara müracaat etti.

KOLU YORULMAYACAK

Sürekli setlerde olduğu için mutfakta çok fazla vakit geçirememekten yakınan Wilma El!es, 'Çorba Jakuzisi'nin icadını şöyle anlattı: "Devamlı metin ve senaryo okumam gerekiyor, bu yüzden çorba karıştırmaya bile vaktim olmuyor. Bu dertten kurtulmak için de böyle bir tencere düşündüm. Artık kimse çorba karıştırarak vakit harcamayacak ve kimsenin ko!u yorulmayacak..."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com