Caroline 5 çeker!

Caroline 5 çeker!
Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin dün akşam yayınlanan yeni bölümüne Carolin ile Hakan'ın sevişme sahneleri damga vurdu.

BALIKÇI GİTTİ, KIRTASİYECİ GELDİ

Yayınlanmaya başladığı ilk zamanlar ratinglerde önemli bir başarı elde eden Öyle Bir Geçer Zaman Ki, zamanla izleyici kitlesini kaybetmeye başladı. Türk dizilerinde son yıllarda diziyi izletme taktiği olarak kullanılan bol sevişme sahneleri ve karmaşık ilişkiler bu dizide de sıklıkla kullanılmaya başlandı. Ali Kaptan'ın gidişiyle beraber yalnız kalan Cemile ilk olarak dizideki 'Balıkçı' karakteri ile aşk yaşamaya başladı. Balıkçı'yı da toprağa veren Cemile, bu kez 'Kırtasiyeci' ile birlikte olmaya başladı.

CAROLIN BEŞLEDİ

Gelelim dizinin fettan karakterlerinden Carolin'e. Kötü kadını başarıyla canlandıran Wilma Elles de dizinin en eski karakterlerinden biri. Diziye Ali Kaptan'ın sevgilisi olarak dahil olan Carolin, Ali Kaptan'ı Cemile'den ayırıp Kaptan'la evlendi. Ali Kaptan'ın diziye veda etmesinin ardından ise Soner, Kenan, Hakan'ın babası ve Hakan'la birlikte olarak Cemile'ye bu alanda fark attı. (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com