Çarşı Metris'e gidiyor

Çarşı Metris'e gidiyor
Siyah-beyazlı taraftarlar, Tayfur Havutçu, Serdal Adalı ve Ahmet Ateş'i karşılamak için Metris'e gidecek.

Şike ve teşvik soruşturması kapsamında 8 tahliye kararının çıkması gündeme bomba gibi düştü! 5 aydır tutuklu bulunan ancak iddianamenin kabulünden sonra hakkında tahliye kararı çıkan 8 ismin yakınları büyük bir sevinç yaşarken; siyah-beyazlı taraftarlar da Serdal Adalı, Ahmet Ateş ve Tayfur Havutçu'nun tahliye kararını büyük bir mutluluk ile karşıladı.

Siyah-beyazlı taraftarlar, bu akşam saat 20:00'de Metris'ten ayrılması beklenen Tayfur Havutçu, Serdal Adalı ve Ahmet Ateş'i karşılamak büyük bir organizasyon düzenliyor. Beşiktaş'tan kalkacak olan otobüsler ile Metris'e hareket etmeyi planlayan siyah-beyazlı taraftarlar, bu üç ismi de Metris'te karşılayacak.
 
Beşiktaş Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu üyesi Ahmet Akpınar ise tahliyelerden büyük bir mutluluk duyduğunu dile getirdi. 
 
Tahliye haberleriyle büyük bir sevinç yaşadığını belirten Akpınar, "Üç Beşiktaşlı'nın tahliye haberini öğrenmek bizim için çok büyük sevinç oldu. Şu an Metris Cezaevi önünde arkadaşlarımızın çıkmasını bekliyorum. Açıkçası kulüp binasında nasıl bir sevinç olduğunu bilmiyorum ancak büyük bir sevinç olduğundan eminim. İnşallah bundan sonra ki süreç de Beşiktaş'ımız açısından hayırlı olacak. Çok mutluyuz" ifadelerini kullandı. (ERK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com