Çarşı Radikal'e karşı!

Çarşı Radikal'e karşı!
Eyüp Can'ın Radikal Gazetesi'nde yayınlanan son yazısında İnönü stadı için sarfettiği sözler Çarşı grubunu çılgına çevirdi.

Radikal Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can Sağlık'ın bugün yayınlanan yazısı Beşiktaş taraftarlarından büyük tepki aldı. Can'ın "keşke İnönü Stadı hazır yıkılmışken oraya bir Central Park yapılsa" sözleri Beşiktaşlı taraftarların çok sert tepkisine neden oldu.

Eyüp Can Sağlık'ın Radikal Gazetesi'nde bugün yayınlanan "İstanbul'un Central Park'ı neresi?" başlıklı yazısında İnönü Stadı için kullandığı ifadeler Beşiktaş taraftarları tarafından tepki gördü.

Sağlık'ın yazısında Çarşı Grubu'nun tepkisini çeken cümleler şöyle:

"İstanbul'un bir 'Central Park'ı olur mu? Bu soruyu Gezi Parkı eylemlerinin ilk günlerinde sormuştum. Ortada henüz ne biber gazı ne TOMA ne orantısız polis şiddeti ne de vandalizm vardı. Gelin bir avuç Gezi Parkı'nın üzerine Topçu Kışlası'nı yeniden yapmak yerine Gezi Parkı'nı Maçka'dan Gümüşsuyu'na uzatarak hatta İnönü Stadı'nı da parka dahil ederek İstanbul'un merkezinde devasa bir park yaratalım demiştim"

"Zeytinburnu'na ya da Kadıköy'e yapılacak bir park İstanbul'un Central Park'ı olmayabilir ama o yolda çok önemli bir adım. Keşke hazır İnönü Stadı yıkılıyorken o bölgeye İstanbul'un Central Park'ı yapılsa. Eminim o da olacak..."

Radikal Genel Yayın Yönetmeni'nin bu ifadelerin yer aldığı yazısını okuyan Beşiktaşlı taraftarlar sosyal medyada "BEŞİKTAŞlıRadikalGazetesini BoykotEdiyor" yazarak tepkilerini dile getirdi. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com