"Çarşı'nın Çocuğu" Quaresma!

"Çarşı'nın Çocuğu" Quaresma!
Portekiz'in TVI Televizyonu'na açılamalarda bulunan Ricardo Quaresma, Beşiktaş'tan ayrılmak gibi bir düşüncesinin söz konusu olmadığını dile getirdi.

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma, Türkiye'de son günlerde yaşanan gelişmelerin kendilerini kulübe daha çok bağladığını söyledi.

Quaresma, Beşiktaş taraftarının kendisine gösterdiği ilgiyi karşılıksız bırakmak istemediğini belirterek, gelecek sezon daha çok çalışarak siyah-beyazlı ekibe daha fazla katkı sağlayacağını ifade etti. Takım olarak kenetlendiklerini dile getiren Qurasesma gelecek sezon kupaları almak için takımda her şeyin mevcut olduğunu dile getirdi.

TEKLİFLER GELMESİ DOĞAL

Adının Benfica ve Sporting Lizbon takımlarıyla anılmasının doğal olduğunu söyleyen Portekizli futbolcu, kendisine herhangi bir resmi teklif yapılmadığını belirterek “Benimle direkt temasları olmadı. Beşiktaş'ın sözleşmeli futbolcusuyum. 31 Ağustos öncesinde de, sonrasında da bu böyle olacak” şeklinde konuştu. Quaresma, kendisi gibi Almeida'ya da teklifler gelmesinin doğal olduğunu ancak yıldız oyuncunun kesinlikle Beşiktaş'ta kalması gerektiğini sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com