Carvalhal : "Atamayana..."

Carvalhal : "Atamayana..."
Beşiktaş teknik direktörü Carlos Carvalhal, Samsunspor maçı sonrası konuştu.

SANSÜRSÜZHABER - Beşiktaş'ın Portekizli teknik direktörü Carlos Carvalhal, Samsunspor'a 1-0 kaybettikleri maçın ardından yayıncı kurulula açıklamalar yaptı.

Carvalhal, "Karşımızda böyle bir takım bekliyorduk. Bizim için çok zor bir gün oldu. Bütün hafta boyunca bu maç için takımı hazırladık. Ernst bir rahatsızlık hissetiği için kadroyu değiştirdik. Mustafa da Hugo ile birlikte önde oynayacaktı. O da rahatsızlığı sebebiyle takımdaki yerini alamadı. Oyun düzenimizi değiştirdik. Maçtan önce böyle sıkıntılar oldu." diyerek sözlerine başladı.

Karşılaşmada buldukları pozisyonları değerlendirmemenin sıkıntısını yaşadıklarını söyleyen Carvalhal, "Maçta da birçok kez pozisyon bulduk. Ama kendi kendimizi cezalandırdık. O topu çizgiden geçiremiyorsanız yapacak bir şey yok. Bu maçla ilgili çok fazla konuşulacak bir şey yok. Birçok pozisyon bulduk ama futbolun resmi olmayan kuralından biri oldu. Atamayana atarlar kuralı işledi." diye konuştu.

Quaresma ve İsmail'in durumuyla ilgili olarak ise Portekizli teknik direktör, "Her şeyden önce Beşiktaş'ın bulduğu pozisyonları golle sonuçlandırması gerekiyor. Bizim sıkıntımız şu an o. Maçın ikinci yarısında gereken agresiflikten uzaktık." yorumunu yaptı.

Sakat oyuncularla ilgili olarak ise siyah-beyazlı takımın teknik direktörü "Bugün Ricardo Quaresma zaten sahadaydı. İsmail'in tedavisi sürüyor. Son aşamaya geldi.  Önümüzdeki maçta sanıyorum yerini alacaktır." diyerek sözlerini tamamladı. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com