"Carvalhal - Havutçu değişikliği..."

"Carvalhal - Havutçu değişikliği..."
Beşiktaş'ın eski golcülerinden Tezcan Ozan, sansursuzhaber'e değerlendirmelerde bulundu.

SANSÜRSÜZHABER - Beşiktaş'ta Fikret Orman başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, gerçekleştirdiği toplantının ardından Portekizli çalıştırıcı Carlos Carvalhal'in biletini kesti. Spor Toto Süper Lig'de sempatikliğiyle dikkat çeken, fakat aldığı sonuçlarla sürekli eleştirilerin hedefi olan Carvalhal'in yerine, Tayfur Havutçu getirildi. Beşiktaş'ın eski golcülerinden Tezcan Ozan, siyah-beyazlı yönetimin aldığı bu kararı değerlendirirken, Tayfur Havutçu ile ilgili düşüncelerini de sansursuzhaber'le paylaştı.

"TAYFUR HAVUTÇU BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK"

İlk olarak Carlos Carvalhal ile yolların ayrılmasını değerlendiren Ozan, "Carlos Carvalhal'in ayrılışı, Beşiktaş takımına Süper Final'de Tayfur Havutçu yönetiminde artı moral, motivasyon kazandıracaktır. Tayfur hocanın geçen sezon olduğu gibi takıma bu önemli noktada çok büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. Geçen seneden takımı çok iyi tanıyor. 3 aydır da takımı izliyor. Sorumluluk O'nda olduğuna göre, gereken hamleleri başarıyla yapıp, Süper Final'de Beşiktaş'ın alabileceği en iyi sonuçları almasını sağlayacağını ümit ediyor ve kendisine de başarılar diliyorum." yorumunu yaptı.

"CARVALHAL BAŞARISIZDI"

Takımdaki futbolcularla Tayfur Havutçu'nun çalışmış olmasına ve tahliye olduktan sonra Havutçu'nun takımı an be an takip ettiğine değinen Tezcan Ozan, "Yıldız futbolcular Tayfur hocayla çalıştı. Alınan oyuncular da Tayfur hocanın istediği isimlerdir. Otorite eksikliğini Tayfur Havutçu'nun gidereceğini düşünüyorum. Bu kan değişikliği futbolcuların performansını pozitif yönde etkileyecektir. Beşiktaş bu sene bence başarısızdı. Her ne kadar Carlos Carvalhal başarılı dese de başarısızdı. Ankaragücü'nün bile puan aldığı takım oldu Beşiktaş... Düşüş vardı. O maça kadar yükselen bir periyottaydı. Ankaragücü'nü yenememek bugüne gelmesinin sebebiydi." ifadelerini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com