Carvalhal maçın adamı olarak kimi seçti ?

Carvalhal maçın adamı olarak kimi seçti ?
Beşiktaş'ın teknik direktörü Carlos Carvalhal, Eskişehirspor maçının ardından açıklamalar yaptı...

Sansürsüzhaber - Beşiktaş'ın Portekizli teknik direktörü Carlos Carvalhal, 2-0 kazandıkları Eskişehirspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Yayıncı kuruluşun mikrofonlarına değerlendirmeler yapan Carlos Carvalhal sözlerine Türkçe başladı. Portekizli çalıştırıcı, "Mutlu yıllar, Beşiktaş çok güzel." diye konuştu.  

"MAÇIN ADAMI OLARAK IVESA'YI SÖYLEYEBİLİRİM"

Daha sonra Portekizce konuşmaya devam edene Carvalhal, "İyi bir maç çıkardık. Güvenli bir maç oynadık. Güvenli derken ; rakibe pozisyon vermedik. Ayrıca gol atmak için de gol pozisyonu ürettik. Bugün maçı adamı olarak Ivesa'yı söyleyebilirim. Çok iyi bir maç çıkardı. Eskişehirspor gibi güçlü bir rakibe karşı oynadık. Ama galibiyeti sonuna kadar hak ettiğimizi düşünüyorum" dedi.

"MAÇTA POZİSYON VE GOL ATAN BİZDİK"

'Cenk olmasaydı skor farklı olur muydu?' sorusunun ardından Carlos Carvalhal, "Evet bugün kaleciler çok iyi performans sergilediler. Maçta pozisyon bulan ve gol atan bizdik. Zor bir maç olacağını biliyorduk. Bunun bilincindeydik. Fakat, gösterdiğimiz efor, performans yönünden baktığımızda galibiyeti hak ettik" ifadesini kullandı.

"TEK BİR YUMRUK GİBİ HAREKET EDİYORUZ"

'Spor yazarı olsaydı, maça kaç puan verirdi?' sorusuna ise Beşiktaş'ın teknik direktörü, "Ben gazeteci değilim. Bunun yorumunu yapamam. Herkesin kendi işini yapma taraftarıyım. Taraftarımıza burdan söylemek istediğim bir şey var. Taraftar ve takım olarak biriz. Tek bir yumruk, yürek gibi hareket ediyoruz. Futbolcularımızın da taraftarlara karşılığını verdiğini düşünüyorum" yanıtını verdi. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com