Carvalhal mağlubiyetin nedenlerini açıkladı!

Carvalhal mağlubiyetin nedenlerini açıkladı!
Beşiktaş teknik direktörü Carlos Carvalhal, Fenerbahçe maçını değerlendirdi.

SANSÜRSÜZHABER - Beşiktaş'ın teknik direktörü Carlos Carvalhal, Fenerbahçe'ye deplasmanda 2-0 kaybettikleri maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı.

"BANA GÖRE BEŞİKTAŞ'IN KAZANMASI LAZIMDI"

Skordan ötürü memnun olmadıklarını dile getiren Portekizli teknik adam, "Maç hak ettiğimiz gibi sonuçlandı. İkinci yarıya farklı bir şekilde başladık. İkinci yarıda pozisyonlar bulduk. Ernst'in 2-3 pozisyonu var. Çok ileriye gitmek istediğimiz anda bir gol yedik. Maçın hakkı böyleydi dedim ama, insanlar görmüştür maçın hakkının hangi taraf olduğunu. Benim düşünceme göre galibiyeti hak eden taraf Beşiktaş olmalıydı. İşi doğru yapmaya çalışan takımlar genelde maçı kazanır. Benim düşünceme göre Beşiktaş'ın kazanması lazımdı ama Fenerbahçe kazandı" diye konuştu.

"İLK 4'E GİRMEYİ BAŞARMALIYIZ"

Puan kayıplarının hatırlatılması üzerine Carvalhal, "Bu puanları neden kaybettiğimizi anlamak lazım. Bizim için önemli olan neden kayıp yaptığımızı bilmek ve bunları biliyoruz. Gerçeklerin içindeyiz. Bu kötü geçirdiğimiz, zor geçirdiğimiz haftayı geride bırakmak zorundayız. Daha önce de dediğim gibi ilk hedefimiz ligi ilk 4 sırada bitirmek. Bunu yaparken hem sakin hem de takım olarak ilk 4'e girmeyi başarmalıyız. Bunu yapacağımızdan kesinlikle eminim. Play-off'lara geldikten sonra her şeyin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bugün bu haftayı zor bir şekilde geçirdik." yorumunu yaptı. 

"BUNDAN SONRA DÜZLÜĞE ÇIKMALIYIZ"

Beşiktaş'ın teknik direktörü sözlerini, "Eksiklerimiz vardı, hakem hataları vardı gibi yorumlar yapmayacağım. Bugünkü maçın tekrar üstünden geçmek gerekirse skor açısından mutlu değiliz. Ersan gibi Tanju gibi oyuncularımızın sahada gösterdikleri sevindirici olabilir. Skor bizi mutlu eden bir skor değil ama önümüze bakıp, bundan sonra düzlüğe çıkmalıyız" ifadelerini kullanarak tamamladı. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com