Carvalhal : "Pazar günkü maça..."

Carvalhal : "Pazar günkü maça..."
Beşiktaş'ın teknik direktörü Carlos Carvalhal, değerlendirmelerde bulundu...

SANSÜRSÜZHABER - Beşiktaş teknik direktörü Carlos Carvalhal 1-0 kaybettikleri Mersin İdman Yurdu maçı sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı.

Portekizli teknik adam, "Geçen hafta bazı konularla ilgili açıklamalarım olmuştu. Maçlarla ilgili sıkıntı yaşayabileceğimizi söylemiştim. Taraftarlarımızın desteğinin öneminden bahsetmiştim. Hem 2 maç arasındaki kısa zaman hem de cezalı olmamız nedeniyle, sıkıntı yaşadık. Bizden 1 gün daha fazla dinlenen bir takıma karşı mücadele ettik. Saha kötüydü. Bu hava şartları futbolcuları zorladı. İki tane zorunlu değişiklik yaptık. Buraya gelen kadın ve çocuklara teşekkür ederim. Gönül isterdi ki diğer taraftarlarımız da gelsin. Ama gelenlere yine de teşekkür ederim."

Carvalhal sözlerine, "Bugün daha iyi oynamak isterdik. Fakat farklı düşünceler içinde bir sonuç ortaya çıkmadı. Yine 3 gün sonra bir maçımız daha var. Oyuncularımızla konuşup, kafamızı kaldırıp, önümüzdeki maça bakmamız gerekiyor" şeklinde devam etti.

Futbolcularının performansıyla ilgili soruya ise siyah-beyazlı çalıştırıcı, "İstediğim gibi değillerdi. Ama futbolcuları anlamamız gereken bir nokta var. Maç içinde yaşadığımız sıkıntılar, sakatlıklar ve kırmızı kart etkili oldu. Burdaki bütün sorumluluk bana ait. Oyuncularım çabaladı. Daha iyisini yapabilirlerdi, ama olmadı. Oyuncularımı tebrik etmem lazım çünkü ; çok çabaladılar olmadı. Birçok etken var diyoruz. Fakat yine gerçeği görmemiz lazım. O da ; önümüze bakmamız gerektiği. Pazar günkü maça sahada çok savaşan bir takım sürmemiz gerekiyor. Mersin İdman Yurdu takımını da tebrik ediyorum" ifadelerini kullanarak sözlerini noktaladı. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com