Carvalhal : "Yeni bir enerjiye..."

Carvalhal : "Yeni bir enerjiye..."
Beşiktaş Kulübü'nün yollarını ayırdığı Carlos Carvalhal, basın toplantısı düzenledi.

Beşiktaş Kulübü'nün yollarını ayırdığı Portekizli teknik direktör Carlos Carvalhal, Futbol Komitesi'nden sorumlu yönetici Tamer Kıran ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında ilk olarak konuşan yönetici Tamer Kıran, "Carvalhal futbolu ve kişiliğiyle Beşiktaş'a çok şey katmıştır. Futbolda bazen yeni bir enerji yaratmak için kan değişikliğine ihtiyaç duyuluyor. Carlos Carvalhal'a kulüp olarak teşekkür ediyoruz" dedi.

Teknik direktör Carvalhal da, sözlerine Beşiktaş taraftarına teşekkür ederek başladı.

Portekizli çalıştırıcı şunları söyledi;

"Beşiktaş taraftarı olan Çarşı'ya çok teşekkür ediyorum. Bir taraftan takımdan ayrıldığım için üzgünüm. Diğer taraftan da çok gururlu ve mutluyum. Böyle bir kulüpte çalışıp, böyle bir taraftarla sahada bulunduğum için mutluyum. Gerçekten gönülden ve yürekten herkese teşekkür ediyorum. Futbolcularıma da bir şey söylemek istiyorum. Beşiktaş'ta sezon başından beri bazı zorluklar yaşandı. Ama futbolcularımız her zaman profesyonelce kulübe olan bağlılıklarını sürdürdüler. Futbolcularıma da bana verdikleri destek ve yardımları için teşekkür ediyorum. Sadece Beşiktaş Kulübü'ne değil, Türk halkına çok teşekkür ediyorum. Her zaman yanımda oldular ve sanki ülkemdeymişim gibi hissettirdiler. Türk basını kolay bir basın değil demişlerdi ama bunun doğru olmadığını, hatta tam tersi olduğunu gördüm. Siz basın mensuplarına da bana gösterdiğiniz yakınlıktan ve doğru sözlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Aldığım eğitim nedeniyle herkese eşit davranmaya çalıştım ve sizlere de bu zamana kadar saygılı ve doğru bir şekilde davrandığımı düşünüyorum. Bu bir hafta içerisinde yeni yönetimi tanıdım. Aslında Beşiktaş'ın bu sezonunu iki şekilde analiz edebilirsiniz. Ocak ayı öncesi ve sonrası olarak analiz edilmesi lazım. Kulübün acil bir şekilde enerjiye ihtiyacı vardı. Benim yeni yönetimden aldığım izlenim çok pozitifti. Yeni yönetimle birlikte kulübe yeni bir enerji geldiği çok belliydi.

Tayfur hocaya da bundan sonraki maçlar için bol şans diliyorum. Artık bu andan itibaren de yönetim ve Tayfur hoca, bu takımı en iyi yerlere getirmek için her şeyi yapacaktır. Beşiktaş taraftarı da bence her şeyin en iyisini hak ediyor. Türkiye'ye ve Türk halkına bana evimdeymiş gibi hissettirdiği için tekrar teşekkür ederim."

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com