Casus Gazeteciler Ortaya Çıkıyor!

Casus Gazeteciler Ortaya Çıkıyor!
Erdoğan'ın hesabı olduğu bilgisi, iki gazeteci tarafından Amerikalılara verildi.Kimler Edelman ile kendi ülkesi hakkında “dedikodu-gammaz” boyutunda görüştü, kimler kendi Başbakan'ına iftira atacak kadar ileri gitti?

Sevgili dostlar, “Erdoğan'ın 8 hesabı var” iddiası dahil Türkiye aleyhine birçok “safsata” maalesef özellikle iki gazeteci tarafından kendisine aktarılıyor. Bu arkadaşlardan biri “internetçi” ve o dönemde Cem Uzan'a yakın-yaklaşma derdinde, hatta kontörlerini evinde saklıyor, diğeri ise maalesef halen bir medya grubunda önemli bir görevde bulunuyor. Edelman o iki ismi de çok iyi biliyor. İsterse açıklar, isterse gizlemeye devam eder. Bu arkadaşların ortak bir özelliği var; ikisinin de patronlarının Türkiye'de istedikleri gibi at oynatmaları “Başbakan Erdoğan tarafından” engellenmiş.

Sonuç: Bu iftiraların haricinde, günler önce de yazdığım gibi; bu iki arkadaş ve birkaç “gazeteci bozması” daha, düzenli olarak Edelman ce diğer “gelip geçen” personele bilgi veriyorlar. Bu arkadaşların yaptığı artık “gazetecilik” değil doğrudan “casusluk faaliyeti” ve bu noktadan itibaren de doğrudan savcıların görev alanına giriyorlar.

Yiğit Bulut-Habertürk

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com