Casusluk İddianamesinde Şok İddia!

Casusluk İddianamesinde Şok İddia!
Casusluk iddianamesinin delil klasörlerinden, Büyükanıt'la ilgili çok konuşulacak bir not çıktı..

HaberTürk gazetesi bugünkü manşetinde çok konuşulacak bir iddiaya yer verdi.

HaberTürk'te yer alan habere göre; Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde casusuluk iddiasıyla hazırlanan "Askeri Casusuluk ve Şantaj" davasının İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edilen iddianamesinde çarpıcı bilgiler yer aldı.

28 ek delil klasöründe yer verilen "çok gizli belgeleri" adli emanete teslim eden savcı Fikret Seçen'in sanıklardan Genelkurmay İstihbarat Başkanlığı'nda Proje Subayı olarak görev yapan Tamer Çetin'e ilginç sorular yönelttiği ortaya çıktı.

Savcı Seçen, Çetin'e emekli albay İbrahim Sezer'den ele geçrildiği öne sürülen 20 subaya ait istihbarat notlarını içeren flashbellek içerisinde "İtalyan İşi/The İtalian Job/İtalyan Amada" adlı klasördeki belgeyi gösterdi.

'AZİZ YILDIRIM ONA 3 RUS (KADIN) VERDİ'

Klasörde eski genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt için "Aziz Yıldırım ona 3 Rus (kadın) verdi. Sonra videoya çekmiş. Şimdi de ağzını açmıyor demiş" şeklinde yazılar olduğu belirtildi.

Klasörde Çetin'in Ergenekon'ta tutuklu arkadaşlar için para toplayalım diye devre arkadaşlarına mail gönderdiği de yer alıyor.

İşte HaberTürk'ün çok konuşulacak o manşeti:

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com