Çatıdan kopan sıva parçaları 2 kişiyi yaraladı

Çatıdan kopan sıva parçaları 2 kişiyi yaraladı
Eskişehir çatıdan kopan sıva parçaları 2 kişiyi yaraladı

Eskişehir'de üzerlerine bir iş merkezinin çatısından sıva parçaları düşen 16 yaşındaki Yasemin Şeyma Akçeşme ile 15 yaşındaki Mücahit Hakan Atıcı yaralandı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Mücahit Hakan Atıcı'nın durumunun ağır olduğu bildirildi.

Arifiye Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde bu akşam saat 18.00 sıralarında meydana gelen olayda alınan bilgilere göre 3 katlı Yasin İş Merkezi'nin çatısından kopan sıva parçası yaya kaldırımında yürümekte olan Yasemin Şeyma Akçeşme ile Mücahit Hakan Atıcı'nın üzerlerine düştü. Kafalarından yaralanan Yasemin Şeyma Akçeşme ile Mücahit Hakan Atıcı olay yerine gelen 112 ambulansıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan yaralılardan Mücahit Hakan Atıcı'nın durumum ağır olduğu belirtildi.

Olayın ardından Eskişehir Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, sıva düşen yerin etrafını kırarak kopmak üzere olan sıvaları aşağıya düşürdüler. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdi.(ugk)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com