Çatlaklar arka arkaya!

Çatlaklar arka arkaya!
Sarı-kırmızılı yönetimde bazı isimler ayrı telden çalıyor...

Şike soruşturmasının patlak verdiği tarihte düzenlenen ilk Kulüpler Birliği Toplantısı'na katılan İkinci Başkan Ali Dürüst Federasyon Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'a Galatasaray adına tam destek vermiş ancak Başkan Ünal Aysal "Bu ateş üfleyerek sönmez. Çözüm zamana yayılamaz" başlıklı yazısıyla Federasyon ile ters düşmüştü. Başkan Ünal Aysal'ın bir hayli ağır bir dille kaleme aldığı ve TFF'nin şike soruşturması için ivedi kararlar alması gerektiğini savunan yazı sonrasında Federasyon Başkanı Mehmet Ali Aydınlar da sert bir açıklama yapmış ve Federasyon ile Galatasaray arasındaki ipler Ağustos ayında kopma noktasına gelmişti.

Deplasman yasağında Öztürk, Aysal'a karşı

Beşiktaş-Galatasaray derbisi öncesinde bir yemekte bir araya gelen Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ve Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, derbilerde deplasman taraftarına yasak konusunda anlaşma sağlamış ve Fenerbahçe ile Trabzonspor yönetimlerinin de desteğini alıp, sözkonusu yasağı Federasyon aracılığıyla kamuoyuna duyurmuşlardı. Aysal'ın bu kararına muhalefet eden Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk önceki gün "Bence maç seyretmek her taraftarın hakkıdır. Başkanımız da yönetim kurulumuz da böyle düşünüyor. Bu hakkı engellemek de hiç kimsenin hakkı değildir. Kararın gözden geçirilmesi gerek" dedi.

Melo'nun cezası için Albayrak, Dürüst'e karşı

Beşiktaş derbisininde son düdüğün ardından tribünleri tahrik ettiği gerekçesiyle tedbirli olarak PFDK'ya sevkedilen Melo için İkinci Başkan Ali Dürüst "Tahkim'e gideceğiz" dedi. Kulüp profesyonelleri Brezilyalı yıldız için savunma hazırlarken, yönetici Abdurrahim Albayrak'ın açıklamaları yapılacak savunmayı şimdiden zor durumda bıraktı. Albayrak önceki gün yaptığı açıklamada "Melo gibi Brezilya Milli Takımı'nda oynayan bir futbolcumuzun öyle davranmaması gerekirdi. Sinirlerine hakim olamamış herhalde" demiş ve teknik direktör Fatih Terim'in Melo'yu uyardığının altını çizmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com