Çayırbaşı beldesinde “Gençlik şenliği” yapıldı

Çayırbaşı beldesinde “Gençlik şenliği” yapıldı
Çayırbaşı Beldesi ilköğretim okulu bahçesinde, gençlik şenliği büyük bir heyecanla gerçekleştirildi.

Çayırbaşı Beldesi ilköğretim okulu bahçesinde, gençlik şenliği büyük bir heyecanla gerçekleştirildi.
Çayırbaşı Belediyesi ve Çayırbaşı ilköğretim okulunca hazırlanan şenliğe Çayırbaşı Belediyesine bağlı olan Üçhüyük Köyü, Yalnızsaray Köyü, Eğmir Köyü ve Gökçeler Köyünden de büyük bir katılım oldu.
Çayırbaşı Belediye Başkanı Kadir Özdemir'in ev sahipliğini yaptığı Çayırbaşı Gençlik Şenliğine Altıntaş Belediye Başkanı Sıtkı Yüzüak, Kütahya İl Genel Meclis Üyesi Sadettin Koşmaz, Altıntaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cöre, Altıntaş Ziraat Bankası Müdürü Ali İleri, Altıntaş Eğitim Şube Müdürü Yakup Karanfil ve Çevre köylerin muhtarları katıldılar.
Gençlik şenliği açılış konuşmasında Çayırbaşı Belediye Başkanı Kadir Özdemir şenliğe katılan tüm misafirlere, belde halkına ve şenliğe emeği geçen herkese teşekkür etti. Gençlik şenliği kapsamında öğretmen ve öğrencilerin hazırladıkları şiirler, skeçler, gösteriler ve halk oyunları beğeni ile izlendi. Belediyece sunulan ikramlıklar protokole ve halka dağıtıldı. Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cöre tarafından Çayırbaşı İlköğretim Okuluna yaptığı hizmetleri katkıları nedeniyle Belediye Başkanı Kadir Özdemir' e plaket verildi.
Gençlik Şenliğinin sonunda okulun ihtiyaçları için bağış ve yardımlar yapıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com