Cazibe'ye sevgilisi Kerem Kupacı sahip çıktı

Cazibe'ye sevgilisi Kerem Kupacı sahip çıktı
Kerem Kupacı sevgilisi Aslıhan Gürbüz için, Gani Müjde'ye ağır göndermelerde bulundu.

Aslıhan Gürbüz'ün sözleşmesini uzatmadığı için yayın hayatına veda eden "Yahşi Cazibe" dizisinde, Gürbüz son bölümünde rol almayınca senarist Gani Müjde de ünlü oyuncudan intikam almıştı. Gürbüz'ün canlandırdığı Cazibe karakterini Müjde son bölümde dolandırıcı biri olarak göstermişti.

Müjde, 2 yıldır oynadığı karakterle herkesin gönlünü fetheden Gürbüz'ü, son bölümde Cazibe karakterini kötü ve dolandırıcı göstererek herkesi şok etti.

'NEDEN BU KADAR KALP KIRDIN'

Tüm bunlara sinirlenen oyuncu Kerem Kupacı, sevgilisini koruyarak, "Yahşi Cazibe" finali ocak ayında belliyken neden bu kadar kalp kırdın be arkadaş... Aslıhan Gürbüz, şubat ayında sözleşmesi bittiği halde, seyircisi ve dizi çalışanları mağdur olmasın diye 15 bölüm daha ek sözleşme yapmıştır. Bu ek sözleşme 93. bölümde bitecek iken olanları hep beraber izlemiş bulunmaktayız" diyerek Gani Müjde'ye göndermede bulundu.

Daha sonra bir vatandaşın, "E öyleyse final bölümünde neden yoktu?" sorusuna Kupacı, "Bunu yapımcıya ve yazara sorsan daha mantıklı olmaz mı?" diyerek karşılık verdi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com