Çelebi'den zehir zembelek suçlamalar !

Çelebi'den zehir zembelek suçlamalar !
Işın Çelebi'den Adnan Öztürk'e ve Galatasaray yönetimine zehir zembelek sözler...

-Ağustos sonuna kadar yolların bitmesi gerekiyordu. Ben yakından takip ediyorum. Masa başında işler çözülmüyor. Bu işler ihtisas gerektirir, uzmanlık gerektirir. Benden yardım isteselerdi ben bu işleri bitirirdim. Ancak kimseden böyle bir teklif gelmedi. Bu işlerin peşinden koşmak, bu işlerden çok iyi anlamak gerekiyor. Masa başında oturarak bu işler olmaz.

-Bu yollar ekim-kasım sonunda bitmesi gerekiyor. Yönetimin bunu açıklaması lazım. Sorun çözmek ve iş yapmak çok özel uzmanlık gerektirir. Masa başında oturarak olmaz bu işler.

-Bu yollar ağustos başında bitmesi gerekiyordu. Oturulup karayollarıyla konuşulması gereken konular çözülemedi. Bu mesele, uğraşmak gereken, çaba göstermek gereken bir konudur.

-Ben anıtlar kurulunun kapısında beklerim derken kendimi küçültmek için söyledim. Ben, Galatasaray'ın menfaatleri için her yerin kapısında 24 saat beklerim. Bu iş için Seyrantepe'nin şantiyesinde yatıp kalkmak lazım. karayolları genel müdürüyle, toki'nin müdürüyle görüşmek lazım.

-Çatı kapaklarının, açılır-kapanır sistemlerin montajının yapılması gerekiyordu, imalatına bile başlanmadı, hisse senetlerinin, bu kadar düşük fiyattan satılması çok yanlış. Biz bunları almak için çok uğraştık. Düşen hisseyi satmak bu işin ruhuna aykırı.

-"Galatasaray'ın hisseleri birilerine peşkeş mi çekiliyor?" sorusuna da "harır ben bunu demiyorum, sadece Galatasaray hisseleri çok ucuza satılıyor" diyorum.

-Taraftarlar dağılırken Tem yolunda büyük trafik kazaları olması muhtemel, ölümler olabilir, önlem alınması lazım.

-Yaya yolu ve üst geçit yapılması için hala ne bekleniyor?

-Üstlenici firmayla karayolları ve kulüp arasında bağlantının kopmaması lazım, masa başından kalkıp olayın içine girmek lazım.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com