Çelik eleştirdi sunucu kovuldu

Çelik eleştirdi sunucu kovuldu
Hüseyin Çelik kıyafetini dekolte bulunca sunucuyu kovdular

Başbakan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in canlı yayında eleştirdiği sunucu Gözde Kansu sunuculuğunu yaptığı programdan kovuldu. ATV'de yayınlanan Veliaht yarışmasının sunucusu Gözde Kansu'nun kıyafeti Hüseyin Çelik tarafından fazla dekolte bulununca program yapımcıları bu eleştiriyi emir telakki ederek sunucuyla yollarını ayırdı.

Sabah Gazetesi'nden Sevilay Yükselir'in twitter hesabından duyurduğu haber zaten bekleniyordu. "atv yönetimi ile konuştum.Evet veliaht ın yapımcısı Gözde Kansu'nun işine son vermiş." yazarak olayı duyuran Yükselir kovulmanın sebebinin Hüseyin Çelik değil kötü performans olduğunu iddia etti.

Çelik, Beyaz Tv'de katıldığı canlı yayında "Dün bir kanaldaki, yarışma programında sunucu öyle bir kıyafet gitmiş ki olmaz bu yani. Kimseye karıştığımız yok ama çok aşırı. Dünyada da kabul edilemez” şeklinde konuşmuştu. Bunun haber olması üzerine de programın yapımcısı Production House şirketinin sahibi Haluk Şirin şu açıklamayı yapmıştı;


    "Sayın Hüseyin Çelik'in yapmış olduğu eleştiriler bizim programı işaret ediyor. Sunucumuz Gözde Kansu'nun ilk bölümde giymiş olduğu kıyafeti Sayın Çelik'in bahsettiği gibi biraz abartılı, gözümüzden kaçmış. Gözde'ye profilden baktığınızda kıyafeti tamamdır gibi görünüyor ama problme önden baktığınızda daha belli oluyor, kıyafet biraz açık, sayın Çelik haklı. Bundan sonraki çekimler için kıyafetlere daha dikkat edeceğiz."

    
Diğer yapımcı ortağın sonra gelen açıklaması ise olayın rengini belli etmeye başlamıştı zaten. "Gözde Hanım'ın önümüzdeki hafta başka bir çekiminin çakışma durumu var. Öyle bir durumda yeni bir sunucu olabilir." Olayla ilgili ulaşılan Gözde Kansu herhangi bir yorum yapmak istemediğini söylemişti.

Hayat tarzlarına karışmadığını ve kimseye dayatma yapmadığını söyleyen AKP hükümeti bir kez daha hem de bir insanın işiyle kariyeriyle oynayarak bunu ispat etmiş oldu. (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com