Cem 50 milyon TL'yi kaçırdı

Cem 50 milyon TL'yi kaçırdı
Düğün Dernek'in senaristinin film için önce Fida Film ve CMYLMZ Fikirsanat'la yapımcılıkla görüştüğü ancak taraflar sıcak bakmadığı için BKM'yle anlaştığı ortaya çıktı

En çok izlenen 2. Türk filmi unvanını alan ‘Düğün Dernek'in senaristinin, komedyen Cem Yılmaz'ın kapısını çaldığı öne sürüldü. İddiaya göre, öneriyi reddeden şovmen, 50 milyon TL'lik hasılattan oldu.

Vizyona girdiği 6 Aralık tarihinden itibaren 48.4 milyon hasılat elde ederek rekor kıran ‘Düğün Dernek' filminin perde arkasından ilginç bir hikaye ortaya çıktı.

Filmin senaristi ve yönetmeni Selçuk Aydemir'in, senaryoyu tamamladıktan sonra ilk olarak Fida Film ve CMYLMZ Fikirsanat'la yapımcılık için görüştüğü ancak taraflar sıcak bakmadığı için BKM'yle anlaştığı ortaya çıktı.

Sektöre 'Çalgı Çengi' ile girdi

Sinema ve TV'de son yıllarda imza attığı işlerle adını duyuran Aydemir, sektöre ‘Çalgı Çengi' filmiyle adım attı. Film, Cem Yılmaz sponsorluğunda vizyona girmiş ve 59 bin kişi tarafından izlenmişti. Düğün Dernek de, Fetih 1453'ten sonra en çok izlenen 2'nci film unvanı elde etti. (MRE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com