Cem Adrian yönetmen koltuğuna oturdu!

Cem Adrian yönetmen koltuğuna oturdu!
Cem Adrian; “Emir” adlı albümüyle başlayıp “Kayıp Çocuk Masalları”yla devam eden hikâyesinin son albümü olan “Siyah Bir Veda Öpücüğü” albümünün üçüncü klibini “Mutlu Yıllar” şarkısına çekti!

Adrian, sevenlerine bir sürpriz yaparak, hikayesi kendisine ait olan klibin yönetmen koltuğuna da kendisi oturdu!

Siyah Bir Veda Öpücüğü” albümünün tüm Türkiye’yi kapsayan tanıtım konserlerine devam eden Cem Adrian; turne yoğunluğuna bir de klip çekimi sığdırdı. Adrian, albümün üçüncü video klibini, “Mutlu Yıllar” şarkısına çekti.

Hikayesi Cem Adrian’a ait olan “Mutlu Yıllar” klibinin yönetmenliğini ve sanat yönetmenliğini de sanatçının kendisi üstlendi. Prodüksiyonunu MU Productions’ın, görüntü yönetmenliğini Mustafa Özen’in yaptığı klibin çekimleri; İstanbul’daki Eylül Film Platoları’nda 2 günde tamamlandı.

Kendine özgü tarzı ve tavrı ile müzik çalışmalarına devam eden Cem Adrian; güçlü besteleri, çarpıcı şarkı sözleri ve çok özel sesiyle 12 şarkıdan oluşan yepyeni albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nü Eylül ayında müzikseverlerin beğenisine sundu. “Emir” adlı albümüyle başlayıp “Kayıp Çocuk Masalları”yla devam eden hikâyesinin son albümü olan “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nde, tüm şarkılar Adrian imzası taşıyor.

“Siyah Bir Veda Öpücüğü”ndeki besteler; piyano ve keman ağırlıklı ezgileri ve etkileyici sözleriyle sanatçının özgün tarzını bir kez daha ortaya koyuyor.

Albümde, Nisan ayında hayatını kaybeden, Türkiye’nin en önemli kadın müzisyenlerinden Ayten Alpman’ın Cem Adrian ile çok özel bir düeti de yer alıyor. “Hani Bazen” adlı şarkı Ayten Alpman’ın son kaydı olması nedeniyle, tüm müzik dünyası ve Cem Adrian için büyük anlam taşıyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com