Cem Boyner’den Berkin talimatı

Cem Boyner’den Berkin talimatı
Cem Boyner, çalışanlarına mail atarak Berkin Elvan için müzik yayınının susturulmasını ve olası bir müdahalede vatandaşlara yardım edilmesini söyledi.

Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner bugün çalışanlarına bir mail göndererek, Berkin Elvan’ın cenazesi dolayısıyla mağazalardaki müşteri etkinliklerinin iptal edilmesi, müzik yayınının durdurulması, wi-fi şifrelerinin kaldırılması talimatı verdi.
Boyner’in kurum içi gönderdiği mailde, mağazalara sığınabilecek vatandaşlar için ilk yardım malzemeleri ve su bulunduğun dendi.


Cem Boyner’in çalışanlarına gönderdiği mail şöyle:
“Tüm mağazalarda müzik yayınını durdurun bugün. Mağazalardaki müşteri etkinliklerini iptal edin, bugün ve yarın. Tüm mağazaların wi-fi şifrelerini iptal edin hemen. Vatandaş istediği yerden haberleşme imkanına sahip olsun.


Kritik noktalardaki mağazalarınızın hassas, evi uzak olanlarda olan, fiziki açıdan ilgiye ve desteğe ihtiyacı olabilecek personeli erkenden evine gönderin.


Mağazalarınıza sığınabilecek vatandaşlara yardım için su, ilkyardım malzemesi vs. eksiksiz bulundurun.


Bu güzel halkı Allah korusun ama biz de bize düşeni eksiksiz , kimseyi ayırmadan yapacağız.


Sorusu olan önce sorusunu vicdanına sorsun, gereğini yapsın, sonra isterse şirketine, merkeze sorsun.


Allah utandırmasın…


BOYNER’DEN AÇIKLAMA
Bu sabah Yönetim Kurulu Başkanımız Cem Boyner’in şirketlerimizin mağazacılık yönetimlerine özel olarak yaptığı iç paylaşımın, şirket içi kurallarımız ve inisiyatifimiz dışında sosyal medya aracılığı ile yayıldığını görüyoruz.


Bu paylaşımın, daha önce yaşanılan toplumsal olaylardan kazandığımız deneyimle, mağazalarımızı oluşabilecek ihtiyaç ve durumlara karşı hazırlamaktan başka amacı yoktur.
Gayet insani nedenlerle yazılmış iç paylaşımın, üzerine olumlu ya da olumsuz anlamlar yüklenerek sosyal medyada kullanılmamasını özellikle rica ederiz.


Saygılarımızla kamuoyuna duyururuz.
Boyner Holding

(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com