Cem Hakko: "İlişkimiz iyi gidiyor"

Cem Hakko: "İlişkimiz iyi gidiyor"
Cem Hakko ve hayat arkadaşı Ronit Gülcan'ın ayrıldıkları dedikodularına Cem Hakko son noktayı koydu.

Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ve hayat arkadaşı Ronit Gülcan'ın aralarının açık olduğu ve ayrıldığı dedikoduları kulaktan kulağa konuşuluyordu. Geçtiğimiz hafta Bodrum tatili dönüşü Atatürk Havaalanı'nda sinirli halde görüntülenen ünlü çift, yan yana görüntü vermemek için tartışmıştı.

Tatil dönüşü hiç bir araya gelmedikleri de konuşulan Cem Bey ve hayat arkadaşı Ronit Hanım'ın, Emine Boyner ve Ali Kürşat'ın Ayvalık'taki düğün davetine katılmamaları ve Hakko'nun teknede yalnız görüntülenmesi, ayrılık dedikodularının tuzu biberi olmuştu. Uzun yıllar birlikte olduğu Ronit Gülcan'la herkesin gıpta ile baktığı bir ilişki yaşayan ve mutluluk haberleriyle gündeme gelen Cem Hakko, ayrılık dedikodularıyla ilgili ilk kez HT Kulüp Yayın Yönetmeni Reşat Balcıoğlu'na açıklama yaptı.

'GAYET KEYİFLİYDİK'

Havaalanında sinir olmalarını, gazetecilere bağlayan Cem Hakko şunları söyledi: ''Hava alanında Ronit Gülcan'ın önüne bir muhabirin hızla atlaması ve fotoğraflarını hiç durmadan çekmesiyle kendisi boş bulundu ve korktu. Bağırınca ben de, 'Ne oluyor bir şey mi oldu?' diye yanına koştum ve muhabir olduğunu sonradan öğrendiğimiz kişiye, 'Neden korkutarak önüne atladığını? Bir iki kare çekilmesini anlayabilirim ama insanın sabrını zorlayacak kadar arka arkaya onlarca kez flaş patlatmayı anlayamadığımı' söyledim. Haber değeri olan bir şey de yok. Sadece haftasonları yapabildiğimiz 2 günlük tatilden dönüyoruz ve havaalanındayız. Hepsi bu. Bazen insan gerçekten hoş göremiyor. Yorgun oluyor, bıkmış oluyor. Bu durum nasıl birbirimizle tartıştığımız ve acısını muhabirlerden çıkardığım haline dönüştü bilemiyorum. Uçakta yalnız değildik ve gayet keyifli bir yolculuk yaptık.'' (BRK)

Habertürk

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com