Cem Özer Mahkemelik!

Cem Özer Mahkemelik!
Alaçatı'da arsa karşılığı ev yapan Cem Özer, inşaatları bitirmediği ve inşaat malzemelerini aldığı marketlere borcunu ödemediği iddiasıyla mahkemelikoldu..

Üç yıl önce İzmir Alaçatı’da İsmail Aktaş’la arsa karşılığı ev yapmak için anlaşan Cem Özer’in evleri bitirmediği, inşaat malzemeleri aldığı marketlere de borcunun tamamını ödemediği için mahkemelik olduğu ortaya çıktı.
Yargıya taşınan olay, Cem Özer’in 2006’da eşi Nurgül Yeşilçay’la başrol oynadığı “Adem’in Trenleri” filminin çekimlerinde tanıştığı Aktaş Market’in sahibi İsmail Aktaş’la anlaşmasıyla başladı.

Anlaşmaya göre Özer, Aktaş’ın sahibi olduğu 5 arsadan üçüne ev yapacak, karşılığında da kalan 2 arsanın sahibi olacaktı. İnşaatların büyük kısmını tamamlayan Özer, gerekli malzemelerin bir kısmını da, senet karşılığı, Aktaş’ın da yakınlarının işlettiği Dalgıç İnşaat Market başta olmak üzere çevredeki birkaç marketten aldı. Ancak senetlerin tamamını ödemedi. Dalgıç İnşaat Market’in sahibi Zahir Dalgıç da Özer’i mahkemeye verdi.

‘Hiç bir şeyi yok’
Zor durumda kaldıklarını belirten Dalgıç “Evlerin doğramasını ve benzeri işleri bitirmedi. Bize 8 bin TL ödemesi gerek. Mahkemeye verdik ama üzerine kayıtlı hiçbir şey olmadığı için başlattığımız icra takibinden sonuç alamadık. Her şeyi hanımının üzerinde gözüküyor. Motosikleti varmış. Ona el koyduralım dedik ama o da çalıntı ihbarlı çıktı. Sahibi olduğunu sandığımız Usta Film isimli şirketi de kardeşi ve hanımının üzerine. İsmail dayı da bu olaydan sonra, şeker hastasıydı, gözlerini kaybetti” dedi.
Dalgıç, arsaların değerinin geçen zamanda çok yükseldiğine de dikkati çekti.

Milliyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com