Cem Sultan'dan Servet'e Ağır Sözler

Cem Sultan'dan Servet'e Ağır Sözler
Galatasaray'da perşembe günü antrenman sırasında Servet Çetin ile gerginlik yaşayan genç futbolcu Cem Sultan mikro blog sitesi twitter üzerinden sert açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da Cem Sultan - Servet Çetin gerginliği sürüyor! Dün yapılan antrenmanda Cem Sultan ile Servet Çetin arasında bir tartışma yaşanmış ve iki oyuncu da birbirlerine sert bir şekilde müdahale yaparak tansiyonun bir anda yükselmesine yol açmıştı.

İkili arasında geçen pozisyondan sonra Tugay Kerimoğlu, Cem Sultan'a uyarılarda bulunarak; genç oyuncuyu daha sakin olması konusunda uyarmıştı. Bugün spor basınında; Cem Sultan'ın antrenmandan sonra Servet Çetin'den özür dilemek için odasına gittiği ancak Servet tarafından büyük bir tepki ile kapıdan kovulduğu şeklinde haberler yer almıştı.

Olayın ardından kısa bir süre geçti ve 20 yaşındaki Cem Sultan mikro blog sitesi twitter aracılığıyla Servet Çetin hakkında ilginç ifadeler kullandı.

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

İŞTE O TVITLER;

"Para şöhret her şey var sende. Bende hiçbiri yok. Bende var olan şey de sen yok. Gücün bana yeter belki ama adamlıkta seni ayıklarım"

"SAOL BABA Beni böle yetıstırdıgın ıcın hakkımı savunmak dogruyu sölemek dogru soleyenı 9 köydn kowarlar ama kımse bılmezkı 10.köyun oldunu"

"Para şöhret herşey var sende bende hiçbiri yokk bende war ola seyde sende yok gücün bana yeter belkı ama adamlıkta senı ayaklarım altına alır ÇİĞNERİM"

"Söyle büyük insan dew adam adamlıktan bahsetsene bana küçüğe vurmak küfür etmek adamlıksa ben şerefsiz ahlaksız bi insanın tekiyim"

"Istedığınız kadar vurun dusurun ben yıne kalkıcam o Taşıyamadığız kutsal formayı en iyi şekilde taşıcam yazıklar olsun sıze"

"Dünkü açıklamaların çok iyiydi ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün söylicek daha fazla bısey bulamıyorum"

"Senle aynı formayı giyiyorum diye utanıyorum hatta"

"Bak servet çetin sert vuramamısssın demekkı suratıma hala konusuyorum sana abı dıyodum kardesımdende kuculdun artık gözumde"

"Gerekırse futbolu bırakırım bana babam el kaldırmadı bu yasıma kadar sen kımsın"

"SAOL ABI BASLAMADAN FUTBOLU BANA BIRAKTIRDIGIN ICIN

"SAOL BABA Beni böle yetıstırdıgın ıcın hakkımı savunmak dogruyu sölemek dogru soleyenı 9 köydn kowarlar ama kımse bılmezkı 10.köyun oldunu"

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com